• کدخبر: 58669
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۸
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

مسئولان به جای مدعی شدن پاسخ گوی مردم باشند

امام جمعه گلپایگان گفت: افرادی که امکانات کشور در دست آنان است و یا اینکه قدرت اجرائی دارند، به جای مدعی شدن پاسخ گوی مردم باشند.

 

امام جمعه گلپایگان گفت: افرادی که امکانات کشور در دست آنان است و یا اینکه قدرت اجرائی دارند، به جای مدعی شدن پاسخ گوی مردم باشند.ه گزارش  دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: مسئولان به جای مدعی شدن پاسخ گوی مردم باشند.

امام جمعه گلپایگان با انتقاد به نماینده مجلسی که حقوق نمایندگی را می گیرد و داد می زند حقوق ما کم است، بیان کرد: ایا هدف شما از نمایندگی مجلس اندوختن پول است و یا خدمتگزاری این مردم؟

وی با بیان اینکه مسئولان ما شانی جز خدمتگزاری مردم ندارند، تصریح کرد: مسئولان باید تمام هم و غم خود را برای حل مشکلات کشور بکار بگیرند.

آیت الله طهماسبی با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب در روز چهارشنبه، خاطرنشان کرد: افرادی که امکانات کشور در دست انان بوده یا هست باید پاسخ گوی مردم باشند و نه مدعی.

امام جمعه گلپایگان با بیان هزینه هایی که در دوره ریاست جمهوری قبل از روحانیت و نهادهای انقلابی،حتی امام زمان شد، عنوان کرد: چهار سال اول این دولت کارهایی انجام شد ولی متاسفانه در چهار سال دوم وقتی با نظام زاویه پیدا کرد کشور را به بیراهه برد.

وی در ادامه با تاکید بر تلاش مضاعف مسئولان برای حل مشکلات معیشتی، یاداور شد: دولت فعلی هم باید برای مردم کار کند و باید طرح هایی اجرا کند که مشکلات اقتصادی کشور کم شود و فشارهای اقتصادی روی دوش مردم کاسته شود.

آیت الله طهماسبی با اشاره به فتنه ۸۸ و خسارت های جبران ناپذیری که به نظام وارد شد، گفت: فتنه ۸۸ بی تردید بزرگترین فتنه ای بود که در طول انقلاب روی داد و نظام اسلامی ما را به پرتگاه سقوط کشانید.

امام جمعه گلپایگان تشویش اذهان عمومی، تلخ کردن کام مردم پس از حضور گسترده در انتخابات، ایجاد امید دوباره برای براندازی کشور در دل دشمنان، تخریب چهره ها و نهادها و مراکز قانونی کشور، افزایش فشار ها و تحریم ها، باج خواهی در پرونده هسته ایران در صورتی که مساله هسته ای ما قبل از ان در جهان و حتی امریکا حل شده بود را از جمله خسارت های بار آمده توسط این فتنه برای کشور دانست.

وی در ادامه عنوان کرد: آیا با تمام این خسارت ها سران فتنه قابل بخشش هستند؟

انتهای پیام

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱