• کدخبر: 58711
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۹
  • چاپ خبــر
کارشناس سیاسی

وقتی ملاک رأی دادنمان اسلامی نیست توقع عدالت نداشته باشیم

کارشناس سیاسی، گفت: وقتی معیارهای ما در انتخابات اسلامی نیست اکنون نیز نباید توقع برداشت عدالت و برقراری حکومت اسلامی داشته باشیم.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام والمسلمین انصاری در همایش نهم دی ماه که شامگاه جمعه در مسجد جامع گوگد گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: وقتی با رقص و آواز رای می دهیم، توقع برداشت عدالت و حکومت اسلامی نداشته باشیم.

کارشناس سیاسی، گفت: وقتی معیارهای ما در انتخابات اسلامی نیست اکنون نیز نباید توقع برداشت عدالت و برقراری حکومت اسلامی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دقت در کلام رهبری و رهنمود های ایشان همواره خط درست را به ما نشان می دهد ولی متاسفانه به آن توجه نمی شود، تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب چقدر بر اقتصاد مقاومتی به عنوان باطل السحر تحریم ها تاکید داشتند ولی هنوز هم عده ای هنوز به بیرون برای حل مشکلات کشورچشم دوختند.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری یاداور شد: وقتی جایی اشکال است مدام بر سر اسلام نزنیم و به جایگاه خود و تصمیمان نیز توجه داشته باشیم.

کارشناس سیاسی در ادامه خاطرنشان کرد: این نظام اسلامی تنها با گفتار اسلامی نمی شود و هر کدام از ما باید در حرف و عملمان اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه باید خودسازی را از خودمان شروع کنیم، گفت: اگر بخواهیم کشور اسلامی شود باید هر کدام در جایگاهی که هستیم اسلامی عمل کنیم.

امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی، اظهار کرد: اگر این مردم نباشند و رهبرشان نیز علی هم باشد، علی تنها خواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری با بیان اینکه کسانی که تاریخ اهل بیت را خواندند فریب نمی خورند، تصریح کرد: هوا و هوس باعث شد افرادی که سیف الاسلام بودند در مقابل حضرت علی(ع) بایستند.

انتهای پیام

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰