• کدخبر: 58718
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۹ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۱
  • چاپ خبــر
استاد دانشگاه و کارشناس سیاسی

دشمن توانست از بحران اقتصادی مردم به نفع خود استفاده کند/اجازه ندهیم ته مانده های فتنه ۸۸ بر روی مطالبات به حق مردم موج سواری کنند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: ضد انقلاب قصد سوء استفاده از تجمعات اقتصادی مردم را دارد و ما باید مواظب بوده و به وظیفه انقلابی گری خود عمل کنیم و اجازه ندهیم ته مانده های فتنه ۸۸ بر روی مطالبات به حق مردم موج سواری کنند.

به گزارش دیار عالمان اسدالله عارف نیا در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان با اشاره به اغتشاشات اخیر و سوئ استفاده دشمن از نارضایتی مردم در بحث های اقتصادی، اظهار کرد: مردم ایران در سال ۸۸ با حضور خود در روز نهم دی ماه که برخاسته از بصیرت و احساس مسئولیت آنان بود، مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: هدف اصلی دشمن حذف عمود خیمه انقلاب یعنی ولایت فقیه است و این حضور مردمی دشمنان ما از جمله آمریکا، انگلیس و صهیونیست که برای ایجاد این فتنه هزینه های زیادی کرده بودند را با شکست رو به رو کرد.

خرمشهر ها در پیش است…

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب همواره به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی هستند، گفت: پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران مشکلات و هزینه‌های زیادی را برای دشمنان در پی داشته و این مسأله باعث شده همواره به دنبال ایجاد فتنه و جنگ داخلی در کشور باشند، تا جایی که حضرت آقا فرمودند خرمشهر ها در پیش است.

عارف نیا با اشاره به نا آرامی های اخیر در کشور، عنوان کرد: مردم به دلیل اوضاع بد اقتصادی، گرانی های اخیر و بیکاری از چند روز پیش خواستار رسیدگی به وضع موجود شدند، اما ضد انقلاب از این فرصت برای ایجاد اغتشاش استفاده کرد و‌ باعث ایجاد رخدادهای ناخوشایندی در کشور شدند.

مطالبات مردم کاملاً به حق است اما باید مواظب بود ضد انقلاب این فرصت را به نفع خود مصادره نکند

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: مطالبات مردم کاملاً به حق است اما باید مواظب بود ضد انقلاب این فرصت را به نفع خود مصادره نکند.

وی اظهار کرد: لایحه بودجه ای که از طرف دولت به مجلس ارائه شد شوک بزرگی به مردم وارد کرد و باعث شد مردمی که با مشکلات اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می کنند دچار اضطراب و نگرانی از وضع  معیشتی آینده خود شوند و در نتیجه دشمن توانست از بحران اقتصادی مردم به نفع خود استفاده کند.

عارف نیا عنوان کرد: ضد انقلاب قصد سوء استفاده از تجمعات اقتصادی مردم را دارد و ما باید مواظب بوده و به وظیفه انقلابی گری خود عمل کنیم و همیشه برای مقابله با ترفند ها و تحرکات دشمن آماده باشیم و اجازه ندهیم ته مانده های فتنه ۸۸ بر روی مطالبات به حق مردم موج سواری کنند.

اجرا نکردن اقتصاد مقاومتی از طرف دولت بزرگ ترین عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور

این کارشناس مسائل سیاسی اجرانکردن اقتصاد مقاومتی از طرف دولت را بزرگ ترین عامل ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور دانست و گفت: پیش آمدن مشکلات اقتصادی در کشور نتیجه توجه نکردن به فرمایشات و رهنمودهای رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی است و تا زمانی که دولت این مسأله را اجرا نکند مشکل حل نخواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه ایران یکی از کشورهایی است که مقدمات ظهور امام زمان (عج) را فراهم می کند، اظهار کرد: برای رسیدن به مقصد فتنه های زیادی در پیش است، اما به فضل الهی و با عنایات وجود مقدس امام زمان(ارواحنافداه) و راهنمایی های مقام معظم رهبری تمام مشکلات را از پیش رو بر خواهیم داشت و پرچم انقلاب را با دست مبارک امام خامنه‌ای به حضرت ولی عصر (عج) تقدیم خواهیم کرد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰