• کدخبر: 58721
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
  • چاپ خبــر
استان اصفهان با بیش از ۵۵۰ کانون فرهنگی تبلیغی در سطح کشور سرآمد است
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

استان اصفهان با بیش از ۵۵۰ کانون فرهنگی تبلیغی در سطح کشور سرآمد است

به گزارش دیار عالمان،  حجت‌الاسلام و المسلمین رحمت‌الله اروجی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات گلپایگان که امروز ظهر در سالن کتابخانه آیت الله محمدی برگزار شد اظهار کرد: استان اصفهان با بیش از ۵۵۰ کانون فرهنگی تبلیغی در سطح کشور سرآمد است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه بیان کرد: ما در استان اصفهان نزدیک به ۵ هزار و ۶۰۰ هیات مذهبی که از سازمان تبلیغات مجوز فعالیت دریافت کردند، داریم و با آنان مرتبط هستیم.

وی تصریح کرد: ۶ هزار مداح خواهر و برادر در سامانه طوبی تاکنون شناسایی شدند.

استان اصفهان ۱۲ دبیرستان علوم و معارف اسلامی دارد

حجت‌الاسلام و المسلمین اروجی با بیان اینکه همه شخصیت هایی که به نوعی در ارتباط با شبکه با عظمت قرانی کشور هستند از قبیل، موسسات، خانه های قرانی، مربیان و اساتید قران، حافظان و قاریان،… مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی هستند، گفت: استان اصفهان ۱۲ دبیرستان علوم و معارف اسلامی با همکاری آموزش و پرورش به عنوان مدارس وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی مشغول به فعالیت هستند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به جایگاه ویژه این سازمان و ارتباط با گروه های هدف گسترده، خاطرنشان کرد: شبکه گسترده تبلیغ دین و همچنین جامعه گسترده تشکلات دینی اعم از ائمه جماعات، مساجد، مراکز آموزشی و ادارات، فارغ التحصیلان حوزه های علمیه و هیات های مذهبی و جامعه تاثیرگزار مداحان، کانون های تبلیغی و فرهنگی و انجمن های اسلامی و … مرتبط و متوقع از این سازمان هستند.

حجت‌الاسلام و المسلمین اروجی با اشاره به اینکه امکان جذب نیرو با بروکراسی حاکم در فضای اداری کشور نیست، تصریح کرد: تعدادی از شهرستان های ما حتی مسئول ندارند.

وی در پایان سازمان تبلیغات سازمان تبلیغات اسلامی را به عنوان یک نهاد انقلابی و ولایی دانست که در تیرماه ۶۰ به دستور رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) تشکیل شد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰