• کدخبر: 58775
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

زندگی اشرافی مسئولان کشور، سم مهلک نظام اسلامی است

امام جمعه گلپایگان گفت: انقلاب اسلامی ما انقلاب محرومان بوده است که هیچ گاه نباید از مسیر اصلی خود که خدمت به محرومان و قشر آسیب پذیر جامعه است غافل شود.

به گزارش دیار عالمان حجت الاسلام والمسلمین سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد، با اشاره به اینکه منشاء اغتشاشات اخیر غفلت از محرومان و بروز زندگی اشرافی در مسئولان بوده است اظهار کرد:زندگی اشرافی مسئولان کشور، سم مهلک نظام اسلامی است.

امام جمعه گلپایگان، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما انقلاب محرومان بوده است که هیچ گاه نباید از مسیر اصلی خود که خدمت به محرومان و قشر آسیب پذیر جامعه است، غافل شود.

وی افزود: انقلاب ما حاصل تلاش همین محرومان بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی با بیان اینکه مسئولان در نظام اسلامی باید شیفته خدمت باشند و نه تشنه قدرت، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی افراد در این نظام ده ها مدیریت گرفتند و به هیچ کدام نیز نمی رسند که نشان از تشنه قدرت بودن این افراد است.

امام جمعه گلپایگان با تاکید بر لزوم وحدت کلمه در مقابل دشمن، عنوان کرد: دشمن پیوسته در حال نقشه کشیدن است.

وی با اشاره به اینکه امروز جنگ دشمنان علیه ما جنگ اقتصادی است، گفت: مسئولان گزارش دهند که تاکنون در سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال چکار کردند؟ آیا به تولید رسیدگی کردند و یا کارخانه ها در حال تعطیل شدن هستند؟ چند شغل تاکنون ایجاد کردند؟

حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی با یاداوری این مساله که در حوادث اخیر منشا این توطئه ها مسائل اقتصادی جامعه بود، یاداور شد: دشمن از این مساله در جامعه ما سوء استفاده کرد.

امام جمعه گلپایگان در ادامه رها بودن فضای مجازی در کشور را یک تهدید دانست و تصریح کرد: متاسفانه مسئولان از این قضیه غفلت کردند و هیچ کجای دنیا و حتی در امریکا هم فضای مجازی در این حد بی قانون نیست.

وی با بیان اینکه فضای مجازی باید کنترل شود، خاطرنشان کرد: اطلاعات کشور متاسفانه به راحتی و مفت و مجانی به دست دشمن می رسد.

حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر آنچه توسط اغتشاشگران اتفاق افتاد، افساد فی الارض و محاربه با نظام اسلامی بود، تصریح کرد: ملت ما از دستگاه قضائی انتظار دارند، هیچ گونه رحمی بر این افراد نکنند و آنها را به عنوان محارب و مفسد فی الارض محاکمه کنند و به اشد مجازات برسانند.

امام جمعه گلپایگان، گفت: این ملت انتظار دارند اگر نیروی انتظامی تاکنون رافت از خود نشان دادند از این به بعد برای تامین امنیت کشور اگر صدایی از اغتشاشگران برای تخریب اموال بیت المال و عمومی  بلند شد این صدا را بدون هیچ رافتی در نطفه خفه کنند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰