• کدخبر: 58779
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

مسئولان از مشکلات طبقات ضعیف جامعه غافل نشوند

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه مسئولان بدانند راه پیشرفت کشور چشم دوختن به خارج نیست، گفت: توجه به توان داخلی، اعتماد به جوانان کشور، مبارزه با فساد، کنار گذاشتن مدیران بی کفایت، تلاش برای ایجاد اشتغال، استفاده از منابع سرشار خدادادی کشور مسیر درست پیشرفت امروز کشور است.

 

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد، اظهار کرد: اگر بخواهیم در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، کشور را حفظ کنیم باید خودمان و اقتصادمان را قوی کنیم.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه دنیای امروز قانون جنگل بر آن حاکم است، گفت: امروز در دنیا هر که زور  و قدرت دارد بر دیگران مسلط می شود.

وی با اشاره به اینکه تنها راه حفظ کشور در این شرایط قوی کردن خود و اقتصاد است، تصریح کرد: باید با توجه بیشتر به جوانان راه پیشرفت علمی را هموارتر کنیم.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه مسئولان بدانند راه پیشرفت کشور چشم دوختن به خارج نیست، مطرح کرد: توجه به توان داخلی، اعتماد به جوانان کشور، مبارزه با فساد، کنار گذاشتن مدیران بی کفایت، تلاش برای ایجاد اشتغال، استفاده از منابع سرشار خدادادی کشور مسیر درست پیشرفت امروز کشور است.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به سخنان اخیر رهبر فرزاته انقلاب در جمع مردم قم، خاطرنشان کرد: دشمن مانند مگس بر روی زخم ناشی از مشکلات مینشیند.

وی با بیان اینکه باید ضعفها و مشکلات را حل کنیم، اضافه کرد: اگر مشکلات داخلی نداشته باشیم فضاسازی و تبلیغات بیگانگان اثری نخواهد داشت.

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به حضور به موقع و منسجم مردم در روزهای اخیر، یاداور شد: کینه ورزی دشمنان نباید موجب شود مسئولان از ضعف ها و مشکلات به ویژه طبقه ضعیف جامعه غافل شوند.

امام جمعه گلپایگان در ادامه با یاداوری ۴۰ سال ایستادگی مردم ایران در مقابل زورگویی های دشمنان، گفت: ملت ایران همچنان اهداف والای خود را با تجربه تر و باانگیزه تر از گذشته پیش خواهند برد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱