دیار عالمان

فضای باز فرهنگی بدون ولنگاری و در چارچوب قانون سازنده است

کدخبر: 58797
دی ۲۶, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۰:۵۲ ق.ظ

به گزارش دیار عالمان، سعید ضابطی در اولین گفتگوی خبری خود بعد از انتساب در ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان، با ابراز خرسندی از شروع به کار خود در این شهرستان اظهار کرد: بسیار خوشحالم در شهری که مهد هنرمندان و زادگاه عالمان و بزرگان و فقهای دینی است به من چنین مسئولیتی واگذار شده است.

وی تصریح کرد: فضای باز فرهنگی با ولنگاری فرهنگی متفاوت بوده و به هیچ عنوان ولنگاری و حاشیه در این فضا پذیرفته نیست.

ضابطی با تأکید بر اینکه کار فرهنگی و هنری باید در چارچوب قانون و با رعایت خط قرمز ها انجام شود، گفت: فعالیت رسانه ها و اهالی فرهنگ و هنر در صورتی که در این چارچوب ها باشد، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: ما به دنبال تعامل سازنده با همه دستگاه ها و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان هستیم تا بتوانیم با این همدلی و صمیمیت، رشد و شکوفایی فرهنگ و هنر گلپایگان را به دنبال داشته باشیم.

وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر امسال بیان کرد: کتابت اسامی و القاب حضرت فاطمه زهرا (س)، برگزاری نمایشگاه آثار خوشنویسی این کتابت، برگزاری محفل شعر با موضوع انقلاب اسلامی و حضرت فاطمه زهرا (س) از جمله برنامه هایی است که در این دهه برگزار خواهد شد.

ضابطی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری در محل ارگ تاریخی گوگد و همچنین برگزاری نمایشگاه کتاب دیگر برنامه های دهه مبارک فجر خواهد بود.

انتهای پیام/ دیار عالمان/ گ.ف