• کدخبر: 58822
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

برجام برای ما هیچ خاصیتی نداشت/ برجام با وضعیت فعلی، مطلوب دشمن است

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه برجام هیچ خاصیتی برای ما نداشته، و دشمن به اهداف خود با اسم برجام رسیده است، گفت: چرا برخی از برجام و تداوم آن تا قیامت دفاع می کنند در حالی که ما به تعهدات خود عمل می کنیم ولی از طرف مقابل هیچ گونه عمل به تعهداتش دیده نمی شود.


به گزارش دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه برجام هیچ خاصیتی برای ما نداشته، و دشمن به اهداف خود با اسم برجام رسیده است، گفت: چرا برخی از برجام و تداوم آن تا قیامت دفاع می کنند در حالی که ما به تعهدات خود عمل می کنیم ولی از طرف مقابل هیچ گونه عمل به تعهداتش دیده نمی شود.

آیت الله سیدعلی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلای گلپایگان برگزار شد با اشاره به بی خاصیت شدن برجام با وجود تحریم های امریکا علیه ایران، بیان کرد: برجام برای دشمن به همین شکل مطلوب است.

امام جمعه گلپایگان با بیان این نکته که امریکا هیچ گاه از برجام خارج نخواهد شد، تصریح کرد: دشمنان ما با کند شدن فعالیت های هسته ای و سرخورده شدن دانشمندان ما خوشحال هستند.

وی در ادامه، اهانتِ نژاد پرستانه ی ترامپ دیوانه به برخی مردم جهان را محکوم کرد و گفت: از کوزه همان برون تراود که در اوست.

امام جمعه گلپایگان با گرامیداشت ۲۹ دی ماه سالروز مقاومت ۲۲ روزه ی مردم غزه در برابر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و نام گذاری آن به روز غزه، خاطرنشان کرد: این مقاومت دلیرانه، نقطه ی عطفی در تاریخ فلسطین و منطقه بود.

وی افزود: روز غزه همانند روز قدس، فرصت مناسبی است تا فریاد حق طلبی و مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برسد.

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به ۲۹ دی به عنوان روزهوای پاک ، مطرح کرد: همه ی ما موظفیم برای حفظ تمیزی هوا تلاش کنیم و ان را پاک نگه داریم.

امام جمعه گلپایگان با یاداوری سخنان رهبر فرزانه انقلاب دردیدار شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست بین المجالس کشورهای اسلامی گفت: فلسطین و اتحاد دنیای اسلام از جمله موضوعات اساسی کشورهای اسلامی است که باید مورد توجه جدی کشورهای مسلمان قرار گیرد.

وی در ادامه با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه دنیای اسلام باید در مقابل مسائل اساسی با صدای بلند و صراحت موضع خود را بگوید، تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی دنیای اسلام، توجه به پیشرفت علمی است.

خطیب جمعه گلپایگان در انتها اظهار کرد : تجربه ی جمهوری اسلامی نشان داده است که با تلاش و تکیه برجوانان می توان رتبه ی علمی خود را ارتقا داد.

 

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰