دیار عالمان

انجام بیش از سه هزار مأموریت توسط اورژانس گلپایگان در ۹ ماهه نخست امسال

کدخبر: 58828
بهمن ۱, ۱۳۹۶ در ساعت ۶:۱۵ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان؛ ناصر توانایی در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان اظهار کرد: اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان با دو پایگاه در مناطق مرکز شهر گلپایگان و محله وداغ گلشهر و با تعداد ۱۶ نفر نیرو به صورت ۲۴ ساعته آماده انجام خدمات بهداشتی درمانی به همشهریان عزیز هستند.

مسئول امور پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی گلپایگان با اشاره به اینکه در نه ماهه نخست سال جاری بالغ بر سه هزار و ۵۹ مورد مأموریت توسط اورژانس شهرستان انجام شده، گفت: ۹۱۳ مورد از این تعداد مربوط به حوادث تصادفی ترافیکی و دو هزار و ۱۴۶ مورد غیر تصادفی بوده است.

وی تصریح کرد: ۱۳۴ مورد حادثه سقوط، ۷۵ مورد مسمومیت، ۳۷۱ مورد مشکلات قبلی و ۱۶۰ مورد مشکلات تنفسی از موارد غیر تصادفی است که توسط اورژانس گلپایگان در نه ماهه نخست امسال خدمت رسانی شده است.

توانایی عنوان کرد: پنج مأموریت ویژه توسط اورژانس در این بازه زمانی انجام شده و بالغ بر ده مورد شرکت در مانور هایی که در سطح شهرستان برگزار شده در کارنامه اورژانس گلپایگان ثبت شده است.

مسئول امور پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان خاطر نشان کرد: مأموریت هایی که تعداد مصدوم بالایی داشته و یا افراد زیادی در آن حادثه درگیر شده باشند و مواردی مانند خودکشی، مأموریت های ویژه محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه در سه ماهه پاییز امسال ۹۷۴ مورد مأموریت توسط اورژانس گلپایگان انجام شده، اضافه کرد: ۲۹۰ مورد حادثه تصادفی ترافیکی و ۶۸۴ مورد حادثه غیر تصادفی توسط اورژانس گلپایگان خدمت رسانی شده که از این تعداد ۵۰ مورد سقوط، ۱۵۹ مورد مشکلات قلبی، ۴۷ مورد مشکلات تنفسی و ۲۲ مورد مسمومیت بوده است.

توانایی اظهار کرد: اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان گلپایگان با شماره تلفن ۱۱۵ در هر ساعت از شبانه روز آماده امداد رسانی به مردم عزیز شهرستان است.

انتهای پیام/ دیار عالمان