• کدخبر: 59009
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۱۳
  • چاپ خبــر
در جشنواره ورزشی شهر گوگد بیان شد:

وجود بیش از ۱۰ هیئت ورزشی در شهر گوگد/ ورزش رکن مهم جامعه و سازنده روح و جسم انسان است

رئیس اداره ورزش و جوانان گلپایگان گفت: امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های جامع و کامل تر شاهد رشد ورزشی و بالاتر رفتن جایگاه این شهر در زمینه ورزشی باشیم.

به گزارش دیار عالمان؛ محمد رضا شمسی در جشنواره ورزشی گوگد که صبح امروز در سالن انقلاب این شهر برگزار شد، عنوان کرد: گوگد بالغ بر ده هیئت ورزشی فعال دارد که تاکنون توانسته قهرمانان زیادی را در رشته های مختلف به شهرستان، استان و کشور تقدیم کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان با اشاره به کافی نبودن اعتبارات اختصاص داده شده به ورزش گوگد در سال های گذشته، گفت: امسال مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای زمین چمن و ۵۰ میلیون تومان نیز برای سالن باستانی در نظر گرفته شده و با پیگیری های صورت گرفته از چند روز آینده کار عمرانی آن ها شروع می‌شود.

وی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های جامع و کامل تر شاهد رشد ورزشی و بالاتر رفتن جایگاه این شهر در زمینه ورزشی باشیم.

 

ورزشکاران علاوه بر قهرمان باید یک پهلوان باشند

رئیس شورای شهر گوگد در این جشنواره ورزشی اظهار کرد: ورزش یکی از ارکان مهم جامعه بوده و علاوه بر جسم، بر روی روح و اخلاق انسان نیز تأثیر بسیار مثبتی دارد.

مصطفی حاج نوروزی با تأکید بر لزوم پرورش پهلوان در رشته های ورزشی مختلف، عنوان کرد: پهلوانی یعنی ایثارگری، جوانمردی، به فکر مردم بودن و در راه رضای خدا قدم برداشتن و ورزشکاران باید به جز قهرمانی دنبال پهلوانی نیز باشند.

وی به بیان فواید ورزش برای انسان پرداخت و گفت: اختصاص دادن زمانی کوتاه در شبانه روز برای ورزش کردن می تواند انسان را در برابر بیماری هایی همچون قلبی و ریوی ایمن کرده و سلامت بدن را به دنبال داشته باشد.

رئیس شورای شهر گوگد تصریح کرد: پیاده‌روی از جمله ورزش هایی است که بدون نیاز به امکانات و فضای خاص می تواند در کنترل فشار خون، قند خون و افسردگی بسیار مفید باشد.

حاج نوروزی با اشاره به اینکه در گوگد سالن های ورزشی مناسبی وجود دارد، عنوان کرد: سالن های ورزشی شهید ثمری و انقلاب در حال حاضر فعال بوده و امیدواریم با تکمیل سالن باستانی، شاهد فعالیت رشته های متعدد ورزشی در این شهر باشیم.

 

 

۳۰۰ ورزشکار شهر گوگد والیبالیست هستند

رئیس سابق هیئت والیبال شهر گوگد در این جشنواره به بیان گزارشی از عملکرد والیبال این شهر پرداخت و گفت: گوگد با داشتن ۳۰۰ والیبالیست یکی از مقام آورترین رشته های ورزشی شهرستان گلپایگان بوده است.

علی ثمری اظهار کرد: آکادمی والیبال تبیان گوگد از سال ۸۹ شروع به فعالیت کرده و در این سال ها با عملکردی قابل قبول مقام های مختلفی را به دست آورده است.

وی عنوان کرد: کسب مقام چهارم مینی والیبال استان اصفهان در سال ۹۳ و راهیابی به مسابقات کشوری و به دست آوردن مقام نهم کشور بین ۱۰۴ تیم، کسب مقام چهارم آتیه سازان پسر استان و مجوز حضور در لیگ برتر آتیه سازان و کسب مقام سوم مسابقات بسیج پسران استان در همان سال از افتخارات والیبال گوگد است

رئیس سابق هیئت والیبال شهر گوگد اضافه کرد: کسب مقام چهارم نوجوانان استان و مجوز حضور در لیگ برتر سال ۹۴ و کسب مقام سوم آتیه سازان لیگ برتر سال ۹۵ از دیگر عناوین به دست آمده توسط والیبال این شهر است.

همچنین رشته های ورزشی کشتی و ژیمناستیک نیز در این برنامه گزارش مختصری از عملکرد خود را ارائه داده و پس از آن از مدال آوران، پیشکسوتان و مربیان این سه رشته ورزشی تقدیر به عمل آمد.

قابل ذکر است گوگد شهری در بخش مرکزی گلپایگان و در پنج کیلومتری شرق این شهرستان و در مسیر راه اصلی اراک_ اصفهان و گلپایگان_ تهران قرار دارد.

 

انتهای پیام/ پیام دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱