دیار عالمان

اگر به اهدافمان نرسیدیم به دلیل وجود نفوذی ها در کشور بود

کدخبر: 59306
بهمن ۱۹, ۱۳۹۶ در ساعت ۱۱:۴۸ ق.ظ

به گزارش دیار عالمان،؛ قادری در مراسم نشست تحلیل مسائل سیاسی که صبح امروز در سالن همایش بصیرت سپاه گلپایگان برگزار گردید اظهارکرد: اگر رشد و پیشرفتی نداشتیم به دلیل وجود نفوذی ها بود.

کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه جاهایی که نفوذی نداشتیم و انقلابی عمل کردیم همواره پیشرفت کردیم، بیان کرد: اگر انقلاب جاهایی به اهدافش نرسیده است بخاطر وجود همین مشکلات و نفوذی ها در داخل بوده است.

وی با یاداوری اینکه در هیئت هایی که برای مذاکرات برجام می رفتند دری کسی بود که متخصص مالی بود و قرار بود نگذارد کلاه سرمان برود اما امروز مشخص شد کاملا برعکس عمل میکرده است، خاطرنشان کرد: اگر تحریم ها را به سه دسته تقسیم کنیم می بینیم که دو دسته آن انجام شده و یک دسته مالی آن مانده است.

قادری با بیان اینکه در خصوص خرید هر چه بخواهیم میتوانیم بخریم غیر از مواردی که مربوط به موشک سازی و هسته ای است، تصریح کرد: در دولت قبل ۷۰۰ هزار بشکه نفت می فروختیم امروز دو میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه نفت می فروشیم پس هم می توانیم بفروشیم و هم می توانیم خرید کنیم!

کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه در قسمت سوم برجام قرار بود پول های حاصل از فروش را درون کشور بیاوریم اما نمی توانیم و سویفت( شبکه شتاب بین المللی) را بر ما بسته اند، گفت: ما در کشور های مختلف پول فروش نفت داریم اما نمی توانیم از طریق سیستم رد و بدل کنیم.

وی گفت: علت اینکه همگان می گوییم سنگ پا ، دست بیل و…را وارد کردند دلیلش این است که نمی توانیم پول فروش نفت را داخل کشور بیاوریم.

قادری اظهار کرد: کسانی که در کشور مان به عنوان خودی می شناختیم از جمله وزیری مانند مهاجرانی ، حقیقت جو نماینده مجلس ، رمضان پور معاون وزیر ارشاد ، فریبا مهاجر مشاور خاتمی و چیت ساز و… از مجتهد تا سیاسیون رده بالای در حد وزیر، در بین ما نفوذی بودند و به کشور ضربه زدند.

اگر به نصایح رهبر انقلاب گوش داده شده بود پیشرفت بیشتری می کردیم

کارشناس سیاسی در ادامه با اشاره به بحث مشکلات اقتصادی است و نام گذاری سالهای  اخیر به این عنوان در نام سال، گفت: اگر به نصایح رهبر انقلاب گوش داده شده بود پیشرفت بیشتری می کردیم.

وی با بیان اینکه اوضاع زندگی مردم نسبت به زمان پهلوی بهبود پیدا کرده اما رضایت بخش نیست تصریح کرد: در بحث اقتصادی همه افراد ناراضی هستند و علت این که در این مبحث ناموفق بوده ایم به خاطر عدم توجه به نصایح مقام معظم رهبری و وجود نفوذی ها و کسانی است که نمی خواهند ما رشد پیدا کنیم.

قادری در ادامه با بیان لزوم انقلابی عمل کردن برای پیشرفت کشور همچون حرکات جهاد سازندگی در بعد از جنگ و حرکات اخیر بسیج سازندگی، خاطرنشان کرد: زلزله اخیر کرمانشاه همین بسیجیان با بی پولی و بدون بودجه و با زحمت فراوان انقلابی عمل کردند و مناطق روستایی را بهتر از مناطق شهری که در دست دولت بود، مدیریت کردند.

کارشناس سیاسی با عنوان اینکه می گوییم کشوری که موشک می سازد چرا نمی تواند پراید و پیکان تولید کند، بیان کرد: دلیلش این است که اینها دست افرادی است که دنبال درآمد هستند ولی در صنعت موشک سازی به دنبال پیشرفت کشور هستیم.

وی با اشاره به زحمات شهید تهرانی مقدم در صنعت موشکی تصریح کرد : اگر کار جهادی باشد موشکی که اطلاعات آن جایی ثبت نشده را می توان ساخت اما ماشینی که همه اطلاعات آن را می توان یافت نمی توانیم بسازیم چون به دنبال سود هستیم.

قادری گفت: آنجایی که دیپلماسی برای جیب و منافع خود باشد برجام در می آید و آنجایی که دیپلماسی برخواسته از اسلام ناب محمدی و دستورات مقام معظم رهبری است به راحتی می توانیم دشمن را زمین بزنیم.

دیپلماسی عمومی ما همیشه در منطقه موفق عمل کرده است

قادری با یاداوری حضور ایران در سوریه و عراق و اتفاقات منطقه گفت: دیپلماسی عمومی ما همیشه در منطقه موفق عمل کرده است.

کارشناس مسائل سیاسی، جنگ هشت روزه، حرکت عظیم اربعین، تشکیل بسیج در سوریه و ….را نمونه ای از دیپلماسی عمومی کشور دانست که در منطقه تاثیرگزار بوده است.

وی افزود: یکی از مشکلات ما در فتنه ۹۶، بازرانی ها بودند و چون نیروهای انقلابی وارد صحنه شدند توانستیم با دیپلماسی آنها را زیر پوشش بگیریم.


[1] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۷_۱۰-۱۶-۱۶.jpg

[2] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۷_۱۱-۵۱-۱۱.jpg

[3] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۷_۱۱-۵۱-۱۲.jpg

[4] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_۲۰۱۸-۰۲-۰۷_۱۱-۵۱-۱۳.jpg

[5] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_2018-02-08_11-25-54.jpg

[6] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/photo_2018-02-08_11-26-32.jpg