• کدخبر: 59390
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۳۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
  • چاپ خبــر
عضو شورای اسلامی شهرستان گلپایگان:

احداث پارک بانوان در گلپایگان/ کم تحرکی عامل افزایش بیماری در جامعه است

عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت: سرمایه گذاری بر روی بالا بردن تحرک و ایجاد انگیزه در خانواده ها برای ورزش کردن، نتیجه مثبتی در افزایش سلامت جسمی و روحی جامعه خواهد داشت.

به گزارش دیار عالمان؛ طاهره خوشنویسان در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان اظهار کرد: احداث پارک بانوان گلپایگان در اولویت شهرداری و شورای اسلامی گلپایگان قرار گرفته و فاز اول آن نیز برای سال آینده تعریف شده است.

عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان عنوان کرد: مکان این پارک در بلوار امام رضا (ع) گلپایگان در نظر گرفته شده و دیوار های پیش ساخته نیز برای اجرای طرح سفارش داده شده است.

وی با بیان اینکه کم تحرکی باعث به وجود آمدن بیماری های مختلف در مردم شده است، گفت: سرمایه گذاری بر روی بالا بردن تحرک و ایجاد انگیزه در خانواده ها برای ورزش کردن، نتیجه مثبتی در افزایش سلامت جسمی و روحی جامعه خواهد داشت.

خوشنویسان با اشاره به برگزاری برنامه های ورزشی خانوادگی همچون پیاده‌روی در گلپایگان، اظهار کرد: هدف ما در کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر، بالا بردن نشاط و ایجاد شادی های سالم و مناسب در شهرستان است.

عضو شورای اسلامی شهر گلپایگان عنوان کرد: پایگاه هایی برای گرفتن تست های سلامتی همچون قند خون در همایش های خانوادگی از طرف شبکه بهداشت شهرستان در نظر گرفته شده که اشتیاق مردم برای شرکت در این برنامه ها را بیشتر می‌کند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰