• کدخبر: 59399
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

شورای شهر در سرمایه گذاری منطقه ای نقش مهمی دارد

امام جمعه گلپایگان، گفت: شورای شهر در جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در شهر، نقش مهمی دارد.

آیت الله سید علی طهماسبی در جلسه با اعضای شورای شهر که عصر پنجشنبه، در سالن شورا برگزار شد، اظهار کرد: شورای شهر در جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری در شهر، نقش مهمی دارد.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه شورا، شورای اسلامی شهر است و نه شهرداری، بیان کرد: شورا در همه زمینه های شهر می تواند نظر دهد و در بسیاری موارد می تواند ورود پیدا کند.

وی با اشاره به محدودیت های مالی و … که در شهر وجود دارد، گفت: برخی شهرستان هایی که توانستند مشکلات اداری برای سرمایه گذار را تسهیل کنند، توانستند سرمایه گذارهای خوبی نیز جذب کنند.

آیت الله طهماسبی در ادامه به گردشگری به عنوان یکی از ظرفیت های شهرستان اشاره کرد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به مشکلات بانوان، بیان کرد: باید فضا برای نشاط بانوان در اجتماع فراهم باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه قسمتی از پارک های عمومی به قسمت خصوصی سپرده شده است، گفت: متاسفانه گاهی دیده می شود برخی آهنگ های نامشروع در این فضاها پخش می شود که باید از آن جلوگیری شود.

آیت الله طهماسبی  با تاکید بر احیا ارزش ها، خاطرنشان کرد: همان طور که توجه به ارزش ها باعث پیروزی انقلاب شد بی توجهی نسبت به آن باعث شکستش می شود.

امام جمعه گلپایگان، قناعت، صبر، شکرگزاری، حلم، حیا،سخاوت، غیرت، راست گویی، شجاعت، غیرت، یقین، حسن خلق و مروت،  ورع و اداء امانت را از ویژگی های خلقی رفتار با مردم دانست و عنوان کرد؛ این رای که مردم به شما دادند امانت داری کنید و چیزی که بر عهده شماست درست انجام دهید.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰