• کدخبر: 59400
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۴۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
  • چاپ خبــر
کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلپایگان خبر داد:

کسب مقام سوم توسط تیم والیبال منتخب آموزش و پرورش گلپایگان در مسابقات استان اصفهان

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلپایگان گفت: آینده درخشانی در انتظار جوانان و دانش آموزان والیبالیست گلپایگان است و امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد مقام آوری های بیشتر والیبال شهرستان در کشور باشیم.

به گزارش دیار عالمان علی محمد نیکخواه در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال آموزشگاهی متوسطه دوم عنوان کرد: این مسابقات از ۱۶ بهمن ماه با حضور ۱۹ تیم از شهرستان های مختلف استان و نواحی شش گانه شهر اصفهان شروع و تا ۱۹ بهمن ماه ادامه داشت.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان و مسئول اعزام تیم های دانش آموزی به مسابقات گفت: تیم والیبال منتخب آموزش و پرورش گلپایگان با مربیگری آقای حسین شاهپری و سرپرستی داود اله بخشی در این مسابقات شرکت کرده و توانست مقام سوم را از آن خود کند.

وی اظهار کرد: کسب این مقام ثمره برنامه ریزی های چندین ساله در عرصه ورزش دانش آموزی بوده و غلبه بر تیم های نواحی اصفهان که از نظر امکانات و جمعیت دانش آموزی با شهرستان ما قابل مقایسه نیست، بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است.

نیکخواه تصریح کرد: آینده درخشانی در انتظار جوانان و دانش آموزان والیبالیست گلپایگان است و امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد مقام آوری های بیشتر والیبال شهرستان در کشور باشیم.

درج دیدگاه