• کدخبر: 59441
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت کاراته گلپایگان خبر داد:

کاراته کاهای گلپایگان، نگین درخشان کاراته اصفهان شدند

رئیس هیئت کاراته گلپایگان گفت: کاراته کاران گلپایگانی یک مدال طلا و پنج مدال برنز در رقابت های انتخابی تیم ملی کسب کردند.

به گزارش دیار عالمان؛ حمید مخلصی در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته، عنوان کرد: رقابت های انتخابی تیم ملی، قهرمانی کشور، از چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه تا جمعه ۲۰ بهمن ماه در سالن آزادی شهر سنندج برگزار شد.

رئیس هیئت کاراته شهرستان گلپایگان با بیان اینکه تیم اصفهان با ۲۵ کاراته کار در این مسابقات شرکت کرد، گفت: ۱۵ نفر از اعضای تیم اصفهان را کاراته کاران گلپایگانی تشکیل داده بودند و مربیگری این تیم نیز به عهده ایمان گل محمدی، مربی گلپایگانی بود.

وی با ابراز خرسندی از درخشش کاراته کاران گلپایگانی در این مسابقات، تصریح کرد: تیم اصفهان در این رقابت ها صاحب پنج مدال برنز و یک مدال طلا شد که همگی نتیجه زحمات اعضای گلپایگانی این تیم بود و تنها کاراته کاران گلپایگانی توانستند مدال آوران این کاروان باشند.

مخلصی به معرفی مدال آوران این رقابت ها پرداخت و گفت: میلاد غلامی در وزن ۷۰- کیلو گرم صاحب مدال طلای نوجوانان و نیما مرادی در وزن ۷۶+ کیلو گرم، سید سجاد میرشریفی در وزن ۶۸- کیلو گرم، محمد فیاضی ‌‌‌‌‌‌‌در وزن ۷۶- کیلو گرم، قاسم خوبرو در وزن ۶۱- کیلو گرم و مهدی ابراهیمی در وزن ۸۴- کیلو گرم مدال برنز جوانان را از آن خود کردند.

رئیس هیئت کاراته شهرستان گلپایگان اظهار کرد: سید سجاد میرشریفی در پایان رقابت ها برای بازی های المپیک و پنج مدال آور دیگر این تیم برای بازی های آسیایی انتخاب شدند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰