دیار عالمان

دیدار با عاطفه خادم الحسینی مقام اول مسابقات کاراته ایران زمین

کدخبر: 59531
بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ساعت ۴:۰۴ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان، حمید مخلصی رئیس هیئت کاراته شهرستان گلپایگان در مراسم تقدیر از عاطفه خادم الحسینی قهرمان کاراته مسابقات بین‌المللی ایران زمین که امروز در منزل او برگزار شد، بیان کرد: کاراته کاهای گلپایگانی در یکی دو سال گذشته در استان دارنده مقام اول بودند.

وی با بیان اینکه در سه ماه گذشته نیز قاسم خوبرو توانست در مسابقات جهانی مقام سوم را کسب کند، خاطرنشان کرد: مبلغ ۴ میلیون تومان به خوبرو از طرف شیهان صافی اهدا شد.

مخلصی با اشاره به این که در مسابقات انتخابی تیم ملی در انتخابات المپیک از ۲۵ نفری که از استان اصفهان در این مسابقه شرکت کردند ۶ نفر آنان از ورزشکاران گلپایگان هستند، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقات شش مقام آوردند که شامل یک طلا و پنج برنز بود.

شهرستان گلپایگان قطب کاراته استان اصفهان است

رئیس هیئت کاراته شهرستان گلپایگان با ابراز امیدواری از حضور کاراته کاران گلپایگانی در مسابقات تیم ملی، تصریح کرد: شهرستان گلپایگان قطب کاراته استان اصفهان است و امید داریم شرکت کنندگان گلپایگانی طی یک یا دو مرحله آینده وارد تیم ملی شوند.

وی عنوان کرد: خانم عاطفه خادم الحسینی با مقام آوری در قسمت بانوان باعث شد، این ورزش در قسمت خانم ها نیز رونق بیشتری داشته باشد.

وقتی بخواهی پیام رسان پیام رهبرمان باشیم کار به درستی پیش می رود و موفقیت کسب می کنیم

طاهره خوشنویسان، مسئول کمیته فرهنگی- ورزشی شورای شهر گلپایگان در ادامه از با بیان اینکه این موفقیت برای همه جای خوشحالی دارد عنوان داشت: وقتی نیت و هدف مان خدمت کردن به اجتماع و جامعه باشد و بخواهیم پیام رسان پیام رهبرمان باشیم کار به درستی پیش می رود و موفقیت کسب خواهیم کرد.

مسعود اسکندری، رئیس شورای شهرستان گلپایگان نیز گفت: متاسفانه در رشته هایی مانند فوتبال و والیبال هزینه های زیادی در کشور می شود ولی در سایر رشته ها ورزشکاران ما حتی برای حضور در مسابقاتی که در کشورهای دیگر برگزار می شود از لحاظ مالی دچار مشکل هستند.

توجه مسئولان در بخش بانوان ورزش کم است

معصومه قربانی، عضو شورای شهر همچنین تصریح کرد: درخشش بانوان در عرصه ورزش نسبت به گذشته بیشتر شده است ولی متاسفانه توجه مسئولان در بخش بانوان ورزش کم است.

من در این مسابقات، حکم قهرمانی کمیته تیمی و در کمیته انفرادی مقام سوم -۵۰ را کسب کردم

عاطفه خادم الحسینی گفت: مسابقات ایران زمین با کمک شیهان صافی برگزار شد که قبل از مسابقات، استاژ برگزار شد و من توانستم با حضور استاد کاسایا از ژاپن حکم شرکت در مسابقات را بگیرم.

وی افزود: من در این مسابقات توانستم حکم قهرمانی کمیته تیمی و در کمیته انفرادی مقام سوم -۵۰ را کسب کنم.

خادم الحسینی در ادامه خاطرنشان کرد: این مسابقات با حضور بانوان ملی پوش بود و من توانستم بعد از مسابقات با شرکت در کلاس های تئوری و عملی استاد کاسایا حکم اسکاژ را بگیرم.


[1] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/10.jpg

[2] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/11.jpg

[3] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/12.jpg

[4] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/45.jpg

[5] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/78.jpg

[6] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/125.jpg

[7] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/788.jpg

[8] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2018/02/7777777.jpg