• کدخبر: 59588
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۳۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۲۷
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

حضور بی منت مردم در راهپیمایی وظیفه دولت مردان را برای حل مشکلات مردم سنگین تر کرد

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان کشور نیز باید برای رفع مشکلات مردم مخصوصا مساله اشتغال جوانان مجاهدانه تلاش کنندو به حرف و شعار اکتفا نکنند تا جوانان و نوجوانان ما با انگیزه بیشتر در صحنه بمانند و حافظ میراث گران بهای انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی برگزار شد، اظهار کرد:حضور بی منت و مقتدرانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وظیفه دولت مردان را برای در اولویت قرار دادن رفع و حل مشکلات مردم سنگین تر کرد.

امام جمعه گلپایگان بیان کرد: این حضور باشکوه نشان داد که مشکلات کشور هرگز به باور انقلابی این ملت آسیبی وارد نکرده و چیزی از عظم پولادینشان در مبارزه با استکبار و عشق سرشار به رهبرشان کم نکرده است.

وی با اشاره به اینکه آنچه حماسه های این چنینی را خلق می کند، بی تردید اعتماد ملت به رهبر و مقتدایشان امام خامنه ای بوده است، گفت: این اعتماد به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی است که همواره با کم ترین هزینه بزرگترین تهدیدات علیه کشور را خنثی می کند.

آیت الله طهماسبی افزود: این حضور خود اصلی ترین عامل پیشرفت و اقتدار و امنیت ایران اسلامی است.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه حضور همدلانه و مقتدرانه مردم و مسئولان در راهپیمایی روز یکشنبه، برگ زرینی از وحدت شجاعت و پیوند ناگسستنی این ملت با انقلابشان را به نمایش گذاشت، تصریح کرد: حضور پرشور مردم انقلابی ایران پاسخی کوبنده از نظر بین المللی به یاوه گویی های مقامات امریکایی، غربی و ورشکستگان سیاسی داخلی و ضد انقلابیون خارج نشین بود.

وی اضافه کرد: دشمنان بدانند کوچکتر ار آن هستند که بخواهند با زبان تهدید با ملت بزرگ ایران سخن بگویند.

آیت الله طهماسبی با اشاره به حضور چشم گیر نسل سوم و چهارم در این راهپیمایی، گفت: این نشان می دهد که انقلاب اسلامی همواره در حال رویش است و علی رغم تبلیغات سوء و مستمر دشمن جوانان با علاقه و آگاهی در صحنه حضور دارند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه قدر این نعمت بزرگ را باید دانست، خاطرنشان کرد: ما باید به نوجوانان و جوانانمان افتخار کنیم و مسئولان کشور نیز باید برای رفع مشکلات این سرمایه های بزرگ کشور مخصوصا مساله اشتغال جوانان مجاهدانه تلاش کنند.

وی ادامه داد: مسئولان به حرف و شعار اکتفا نکنند تا جوانان و نوجوانان ما با انگیزه بیشتر در صحنه بمانند و حافظ میراث گران بهای انقلاب اسلامی باشند.

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به سالروز شهادت شیخ فضل الله محلاتی در سال ۶۴ و نام گزاری این روز به نام روحانیت و دفاع مقدس، گفت: نقش ارزنده روحانیان و مجاهدت و ایثارگری آنان در هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و گواه این حرف خیل عظیم و تعدادی بالای شهدا و جانبازان این قشر در مقایسه با سایر اقشار است.

امام جمعه گلپایگان در پایان با بیان و یاداوری حرکت مقتدرانه نیروهای مقاومت در مقابل هواپیمایی متجاوز رژیم غاصب صهیونیستی و حضور چندباره هواپیما اف ۱۶ در خاک سوریه در زمان جنگ داخلی، تصریح کرد: این رژیم غاصب باید بداند نیروهای مقاومت اجازه تجاوز مجدد به سوریه را نخواهند داد.

وی افزود:اگر رژیم غاصب صهیونیستی بخواهند به این گونه اقدامات ادامه دهند، نیروهای مقاومت تهدید مولایشان امام خامنه ای در رابطه با خاک یکسان کردن تلاویو و حیفا را عملی خواهند کرد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه