• کدخبر: 59728
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۱۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۴
  • چاپ خبــر

مسئولان از انتشار قارچ وار فرقه های ضاله جلوگیری کنند/در جریان فتنه اخیر خیابان پاسداران بی تدبیری شد

امام جمعه ی گلپایگان با بیان اینکه در جریان اخیر و فتنه ی خیابان پاسداران بی تدبیری شد، گفت: باید با کسانی که امنیت مردم را مورد هدف قرار دادند با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد شود.

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد، با اشاره به لزوم شناساندن فرقه ها و عرفان های ضاله به مردم، اظهار کرد: مسئولان از انتشار قارچ گونه ی این فرقه ها جلوگیری کنند.

امام جمعه ی گلپایگان با بیان اینکه در جریان اخیر و فتنه ی خیابان پاسداران بی تدبیری شد، گفت: چرا باید مسئولان ما در مقابل چنین افراد آشوبگری کوتاه بیایند؟

وی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی به شهادت رسیده بدون هیچ سلاحی مورد تهاجم این افراد و اتوبوس قرار گرفتند، تصریح کرد: باید با کسانی که امنیت مردم را مورد هدف قرار دادند با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد شود.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه افراد زیادی در غالب این عرفان ها به مردم ظلم می کنند و از آنان سوء استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی باید با این گونه افراد که با اغفال مردم قصد رسیدن به اهداف خود را دارند، به شدت برخورد کند.

امام جمعه گلپایگان اضافه کرد: گفته می شود که جریان اخیر هم به خاطر آزادی یکی از افراد این فرقه که به خاطر دزدی دستگیر شده بود به راه افتاد و این افراد درخواست آزادی فرد دستگیر شده را داشتند.

وی در ادامه با تسلیت و اظهار تاسف به خاطر حادثه اخیر هواپیمای تهران- یاسوج، گفت: از مسئولان می خواهیم اگر مقصری در این زمینه وجود دارد محاکمه شود و اگر این مشکل به دلیل نقص فنی صورت گرفت، جبران شود.

آیت الله طهماسبی با اشاره به آمار بالای تصادفات به خصوص تصادفات جاده ای، مطرح کرد: متاسفانه اغلب این حوادث به دلیل بی کیفیتی و نبود لازم در ماشین های مورد استفاده است.

امام جمعه گلپایگان، در ادامه با یاداوری نمایش مضحکانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این هفته و یاوه سرائی های برخی مسئولان اروپایی در کنفرانس مونیخ، عنوان کرد: مسئولان باید مسائل کشور را به صورت شفاف بیان کنند.

وی با بیان اینکه چطور حق امریکاست هر روز با هواپیماهای خود به بمباران مردم مظلوم بپردازد ولی ما حق دفاع از مردم مظلوم یمن را نداریم، تصریح کرد: آرمان جمهوری اسلامی و انقلاب دفاع از مظلومان است و ذره ای نیز از این آرمان کوتاه نخواهد آمد.

آیت الله طهماسبی در پایان، حق به دست آوردن کالای سالم و مرغوب، حق ایمنی در مقابل کالاهای خطرناک،حق برخورداری از اطلاعات کالا، انتخاب آزادانه، معاملات منصفانه، دادرسی برای جبران خسارت، و جبران خسارت از طرف تولید کننده، ایجاد تشکیلات مستقلف برخورداری از حمایت دولت در مقابل تخلفات، و حق استفاده از محصول با کیفیت را از جمله حقوق مصرف کنندگان طبق قوانین بین الملل دانست و یاداور شد: امیدواریم کشور ما نیز بتواند تمام این حقوق را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰