• کدخبر: 59732
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۲ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر
نائب رئیس هیئت کشتی شهر گوگد:

پنجمین دوره مسابقات چهار جانبه کشتی جام شهدای شهر گوگد برگزار شد

نائب رئیس هیئت کشتی شهر گوگد گفت: پنجمین دوره مسابقات چهار جانبه کشتی جام شهدای شهر گوگد با حضور رئیس هیئت کشتی استان اصفهان و جمعی از مسئولان و پیشکسوتان شهرستان گلپایگان در سالن انقلاب شهر گوگد برگزار شد.به گزارش دیار عالمان؛ یوسف حاج نوروزی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به برگزاری پنجمین دوره مسابقات چهار جانبه کشتی جام شهدای شهر گوگد، اظهار کرد: این مسابقات در تاریخ چهارم اسفند ماه سال جاری با حضور دو تیم ۲۰ نفره از گوگد و تیم های ملایر و دورود هر کدام با ۲۰ کشتی گیر و تیم اراک با ۱۸ کشتی گیر برگزار شد.

نائب رئیس هیئت کشتی شهر گوگد عنوان کرد: چهار رده سنی در مجموع ۱۰۸ مسابقه از صبح روز جمعه تا بعد از ظهر همان روز با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم گوگد(الف) با مجموع ۱۷۴ امتیاز مقام اول و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

وی به بیان امتیازات کسب شده توسط دیگر تیم های حاضر در این رقابت ها پرداخت و گفت: تیم دورود با کسب ۱۶۵ امتیاز و تیم ملایر با کسب ۱۵۴ امتیاز عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

حاج نوروزی اضافه کرد: تیم اراک و تیم گوگد (ب) نیز در این مسابقات به ترتیب ۹۹ و ۷۷ امتیاز کسب کردند.

نائب رئیس هیئت کشتی شهر گوگد اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات چهار جانبه کشتی جام شهدای شهر گوگد با حضور رئیس هیئت کشتی استان اصفهان و جمعی از مسئولان و پیشکسوتان شهرستان گلپایگان در سالن انقلاب شهر گوگد برگزار شد.

گوگد در بخش مرکزی شهرستان گلپایگان و در پنج کیلومتری شرق این شهرستان قرار دارد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰