• کدخبر: 59783
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۳۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۵
  • چاپ خبــر
نائب رئیس هیئت ژیمناستیک گلپایگان:

دختران ژیمناستیک کار گلپایگانی در مسابقات لیگ قهرمانی اصفهان درخشیدند

نائب رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان گلپایگان گفت: تیم خردسالان گلپایگان با کسب مجموع ۱۳ مدال مقام قهرمانی و تیم نوجوانان شهرستان نیز با کسب مجموع نه مدال عنوان نائب قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانی اصفهان را از آن خود کردند.

به گزارش دیار عالمان؛ اشرف حبیبی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، عنوان کرد: دختران ژیمناستیک کار گلپایگان در رده های خردسالان و نوجوانان در مسابقات لیگ قهرمانی استان اصفهان با کسب مدال های رنگارنگ برای شهرستان افتخار آفرینی کردند.

نائب رئیس هیئت ژیمناستیک شهرستان گلپایگان اظهار کرد: این مسابقات در چهارم اسفند ماه سال جاری در خانه ژیمناستیک اصفهان برگزار شد و تیم خردسالان گلپایگان با کسب مجموع ۱۳ مدال مقام قهرمانی و تیم نوجوانان شهرستان نیز با کسب مجموع نه مدال عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کردند.

وی به معرفی تیم خردسالان شرکت کننده در این مسابقات پرداخت و گفت: سارا نیازی، پرنیان بخشنده، بهار ارمین، ریحانه زین الدینی و ستایش میرغضنفری با مربیگری خانم ها زهرا شکری و نهال اعظمی با کسب هفت مدال طلا، پنج نقره و یک برنز قهرمان این مسابقات شدند.

حبیبی اضافه کرد: تیم نوجوانان نیز با ترکیب آتنا حقیقت، مهلا اعظمی و آتنا لوشابی و با مربیگری خانم ها زهرا شکری و نهال اعظمی با کسب چهار مدال طلا، چهار نقره و یک برنز صاحب مقام دوم این مسابقات در رده نوجوانان شدند.

 

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰