• کدخبر: 59799
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۱ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۶
  • چاپ خبــر
سرپرست فرمانداری گلپایگان خبر داد:

آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان برای حضور میهمانان نوروزی در گلپایگان

سرپرست فرمانداری گلپایگان گفت: تمهیدات لازم برای پیش بینی امکانات مورد نیاز برای سفر مسافران گلپایگان انجام گرفته شده است.

به گزارش دیار عالمان، محمدرضا توسلی در گفت و گو با دیار عالمان، از آماگی دستگاه های اجرایی شهرستان برای حضور میهمانان نوروزی در این شهرستان خبر داد.

سرپرست فرمانداری گلپایگان تصریح کرد: تمهیدات لازم برای پیش بینی امکانات مورد نیاز برای سفر مسافران شهرستان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه تا ۲۰ فروردین ایستگاه امنیت و سلامت در محلی در نزدیکی پلیس راه گلپایگان برقرار خواهد شد، گفت: هدف از ایجاد این ایستگاه ایجاد محلی برای استراحت مسافران و کاهش تصادفات است.

توسلی افزود: دستگاه های خدمات رسان همچون شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر، پلیس و … در این مکان خدمت خواهند داشت.

سرپرست فرمانداری با اشاره به نصب چادر برای ایجاد این ایستگاه توسط شهرداری، خاطرنشان کرد: محصولاتی چون لبنیات شهرستان نیز در این محل به مسافران معرفی خواهد شد.

وی رفع نقاط حادثه خیز، توسط راهداری و شهرداری، برای سهولت تردد و کاهش تصادفات، آماده سازی پارکینگ برای مسافران، نظارت بر بازار و بهداشت مواد غذایی،  را از دیگر اقدامات صورت اعلام کرد.

توسلی با بیان اینکه محل هایی برای اسکان مسافران با هماهنگی آموزش و پرورش در نظر گرفته شده، گفت: پارک ۱۷ تن پارک پیشنهادی ما برای اسکان با چادر مسافران است که نیروی انتظامی امنیت آن را به عهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰