• کدخبر: 59821
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹
  • چاپ خبــر
کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گلپایگان خبر داد:

مسابقات والیبال دانش آموزی گلپایگان با معرفی تیم های برتر به پایان رسید

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان گفت: تیم های دبستان حاج حسین اکرمی گوگد، دبستان صحت و دبستان ادیب در مسابقات والیبال دانش آموزی گلپایگان مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

به گزارش دیار عالمان؛ علی محمد نیکخواه، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال دانش آموزی به مناسبت هفته سلامت مردان، عنوان کرد: مسابقات والیبال پسران دانش آموز مدارس ابتدایی شهرستان گلپایگان با شرکت نه تیم در دو گروه و در سالن معلم، از روز یکشنبه ششم اسفند ماه شروع و چهارشنبه نهم اسفند ماه به پایان رسید.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان و مسئول برگزاری مسابقات دانش آموزی اظهار کرد: تیم دبستان حاج حسین اکرمی گوگد به مربیگری آقای هادی توسلی توانست مقام اول این رقابت ها را از آن خود کند.

وی افزود: تیم دبستان صحت (الف) به مربیگری آقای محمد آرمین و تیم دبستان ادیب به مربیگری آقای علیرضا یاوری به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را به دست آوردند.

نیکخواه بیان کرد: این دوره از مسابقات با همکاری آموزش و پرورش گلپایگان و اداره ورزش و جوانان و همچنین هیئت والیبال شهرستان برگزار و در پایان از تیم های اول تا سوم با اهدای حکم و مدال قهرمانی تقدیر شد.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان با بیان اینکه تیم اول این رقابت ها اردیبهشت ماه سال ۹۷ به مسابقات استانی اعزام می شود، گفت: امیدواریم تیم منتخب این دوره، با آمادگی کامل در رقابت های استانی شرکت کرده و با درخشش خود برای والیبال شهرستان افتخار آفرینی کند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱