دیار عالمان

مسابقات والیبال دانش آموزی گلپایگان با معرفی تیم های برتر به پایان رسید

کدخبر: 59821
اسفند ۹, ۱۳۹۶ در ساعت ۳:۲۹ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان؛ علی محمد نیکخواه، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال دانش آموزی به مناسبت هفته سلامت مردان، عنوان کرد: مسابقات والیبال پسران دانش آموز مدارس ابتدایی شهرستان گلپایگان با شرکت نه تیم در دو گروه و در سالن معلم، از روز یکشنبه ششم اسفند ماه شروع و چهارشنبه نهم اسفند ماه به پایان رسید.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان و مسئول برگزاری مسابقات دانش آموزی اظهار کرد: تیم دبستان حاج حسین اکرمی گوگد به مربیگری آقای هادی توسلی توانست مقام اول این رقابت ها را از آن خود کند.

وی افزود: تیم دبستان صحت (الف) به مربیگری آقای محمد آرمین و تیم دبستان ادیب به مربیگری آقای علیرضا یاوری به ترتیب مقام های دوم و سوم این مسابقات را به دست آوردند.

نیکخواه بیان کرد: این دوره از مسابقات با همکاری آموزش و پرورش گلپایگان و اداره ورزش و جوانان و همچنین هیئت والیبال شهرستان برگزار و در پایان از تیم های اول تا سوم با اهدای حکم و مدال قهرمانی تقدیر شد.

کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان با بیان اینکه تیم اول این رقابت ها اردیبهشت ماه سال ۹۷ به مسابقات استانی اعزام می شود، گفت: امیدواریم تیم منتخب این دوره، با آمادگی کامل در رقابت های استانی شرکت کرده و با درخشش خود برای والیبال شهرستان افتخار آفرینی کند.

انتهای پیام/ دیار عالمان