• کدخبر: 59890
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۰۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت کشتی گلپایگان خبر داد:

کسب مقام قهرمانی تیم کشتی گلپایگان در مسابقات قهرمانی آموزشگاه های استان اصفهان

رئیس هیئت کشتی گلپایگان گفت: تیم کشتی گلپایگان با کسب یک مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز قهرمانی مسابقات آموزشگاهی اصفهان را به دست آورد.

به گزارش دیار عالمان؛ علی اصغر اشراقی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، عنوان کرد: مسابقات کشتی آموزشگاه های استان اصفهان در روزهای نهم و دهم اسفند ماه به میزبانی شهرستان نجف آباد و با شرکت ۲۰ تیم برگزار شد و تیم کشتی گلپایگان توانست مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.

رئیس هیئت کشتی شهرستان گلپایگان با بیان اینکه تیم گلپایگان با نه نفر کشتی گیر در این مسابقات شرکت کرد، گفت: تیم کشتی گلپایگان با کسب یک مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز قهرمانی مسابقات را به دست آورد.

وی به بیان نفرات مدال آورنده تیم کشتی گلپایگان پرداخت و تشریح کرد: امیر حسین جوادی در وزن ۳۸ کیلوگرم صاحب مدال طلا و علی افروغ در وزن ۴۴ کیلوگرم، علیرضا ناطقی در وزن ۴۸ کیلوگرم، امیر علی دانشمند در وزن ۵۲ کیلوگرم و حمید وکیلی در وزن ۵۷ کیلوگرم مدال برنز مسابقات را کسب کردند.

اشراقی افزود: عرفان بخشایش نیز در وزن ۸۵ کیلوگرم صاحب مدال برنز این رقابت ها شد.

رئیس هیئت کشتی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: این مسابقات با همکاری هیئت کشتی و آموزش و پرورش برگزار شد و آقایان حسن صافی و ابراهیم یوانلو مربیگری و سرپرستی تیم اعزامی از گلپایگان را به عهده داشتند.


انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹