• کدخبر: 59902
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
  • چاپ خبــر
مسئول آکادمی تبیان شهر گوگد:

برگزاری جشنواره والیبال شهر گوگد/ ورزشکاران گوگد همیشه برای گلپایگان افتخار آفرین بوده‌اند

مسئول آکادمی والیبال شهر گوگد گفت: جشنواره والیبال شهر گوگد هفدهم اسفند ماه به منظور اهدای جوایز به قهرمانان ورزش والیبال با حضور مسئولان شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش دیار عالمان؛ آکادمی والیبال تبیان شهر گوگد از تابستان سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در این سال ها توانسته تعداد زیادی از رده های سنی مختلف را در این شهر به ورزش والیبال علاقه مند و جذب کند.

این آکادمی علاوه بر تربیت والیبالیست های حرفه ای، فعالیت های فرهنگی و مذهبی را نیز برای اعضای خود در نظر می گیرد و بر تربیت دینی و اخلاقی آنان نیز تأکید دارد.

به بهانه برگزاری جشنواره والیبال شهر گوگد، مصاحبه ای را با جابر شایسته، مسئول آکادمی والیبال تبیان گوگد انجام داده ایم، که در ذیل می خوانیم:

*جشنواره والیبال شهر گوگد در چه تاریخی و به چه منظور برگزار می‌شود؟

این جشنواره پنجشنبه هفدهم اسفند ماه سال جاری از ساعت ۱۵ الی ۱۸ هم زمان با شب ولادت حضرت زهرا(س) در سالن شهید ثمری مدرسه شهید ترابی گوگد برگزار می‌شود و از تمامی ورزشکاران آقا و خانم و همچنین خانواده ها و علاقه‌مندان جهت شرکت در این مراسم دعوت به عمل می‌آید.

جشنواره ورزشی والیبال شهر گوگد به منظور اهدای تندیس و جوایز به قهرمانان این رشته ورزشی و تقدیر و تشکر از بازیکنان، مربیان و سرپرستان آکادمی والیبال تبیان گوگد برگزار می‌شود و همه مسئولان شهر گوگد و گلپایگان و همچنین نماینده های ورزشی والیبال از استان اصفهان در آن شرکت خواهند کرد.

*آکادمی والیبال تبیان گوگد در حال حاضر چند عضو دارد؟

این آکادمی از ابتدای تأسیس خود تاکنون ۲۰۰ نفر ثبت نامی داشته که در حال حاضر ۷۵ نفر عضو این آکادمی هستند.

دو مربی درجه یک، پنج مربی درجه دو, یک مربی درجه سه و دو مربی افتخاری نیز در حال فعالیت در این آکادمی هستند.

*این آکادمی در چه رده های سنی فعالیت می‌کند و آیا تنها مخصوص آقایان است؟

ما در قالب پنج رده سنی خردسالان، مینی والیبال، آتیه سازان، نوجوانان و جوانان فعال هستیم.

ابتدای سال جاری در مسابقات شهرستان سه تیم بانوان به نام آکادمی تبیان گوگد شرکت کردند که موفق به کسب مقام نشدند؛ اما امیدواریم با بالا بردن همکاری با مربیان بانوان فعال در شهر گوگد، از این پس بتوانیم از والیبال بانوان نیز در این آکادمی حمایت کنیم و با این اقدام تعداد بیشتری را در این شهر جذب والیبال کنیم.

*این آکادمی تاکنون موفق به کسب چه مقام هایی شده است؟

این آکادمی در سال ۹۳ مقام دوم لیگ والیبال بزرگسالان شهرستان، مقام سوم مسابقات بسیج نوجوانان استان، مقام چهارم مسابقات استانی و مجوز حضور در مسابقات کشوری در رده مینی والیبال و کسب مقام نهم کشوری در بین ۱۰۴ تیم حاضر در لیگ را کسب کرد.

همچنین در همان سال با دو تیم در مسابقات مینی والیبال شهرستان گلپایگان مقام های اول و دوم و در رده آتیه سازان شهرستان نیز مقام های اول و دوم را به دست آورد.

این آکادمی در سال ۹۴ با کسب مقام چهارم استانی آتیه سازان مجوز حضور در لیگ دسته یک اصفهان را به دست آورد.

مقام سوم مینی والیبال شهرستان و مقام های اول و سوم آتیه سازان گلپایگان، مقام اول و دوم نوجوانان شهرستان و مقام پنجم استان و و مجوز حضور در لیگ دسته یک اصفهان از دیگر مقام های به دست آمده توسط آکادمی والیبال گوگد در سال ۹۴ است.

این آکادمی در سال ۹۵ مقام سوم لیگ استان اصفهان را از آن خود کرد.

کسب مقام دوم مسابقات بزرگسالان خوانسار، مقام دوم مینی والیبال شهرستان، مقام اول آتیه سازان، مقام اول و دوم نوجوانان ، مقام اول و دوم جوانان و مقام دوم امید شهرستان از عناوین به دست آمده توسط این آکادمی در سال ۹۶ است؛ تیم جوانان این آکادمی نیز در حال حاضر صدرنشین گروه خود در مسابقات لیگ جوانان اصفهان است.

افتخار دیگری نیز که توسط آکادمی والیبال شهر گوگد به دست آمد انتخاب یکی بازیکنان این آکادمی، محمد امین شاهپری، برای مسابقات کشوری در شهریور ماه امسال بود.

*و حرف آخر؟

این آکادمی تنها با بودجه ای که از شهریه بازیکنان و همچنین کمک خیران تأمین می‌شود فعالیت می‌کند و از هیچ نهادی بودجه دریافت نمی‌کند.

مسئولان این آکادمی و هیئت والیبال شهر گوگد با صرف هزینه های شخصی و تنها برای سوق دادن رده های سنی پایه شهر گوگد و گلپایگان به سمت ورزش، هیئت های مذهبی، مهد قرآن شهر، تفریحات سالم و جذب حداکثری جوانان فعالیت می‌کنند و امیدواریم روزی با تبدیل شدن شهر گوگد به قطب والیبال شهرستان گلپایگان مزد زحمات خود را دریافت کنند.

جوانان شهر گوگد در همه رشته‌های ورزشی از جمله والیبال بسیار با استعداد بوده و افتخارات زیادی را برای شهرستان به ارمغان آورده اند و با سرمایه گذاری و توجه بیشتر می‌توانند در کشور بدرخشند.

گوگد شهری در مرکز شهرستان گلپایگان و در پنج کیلومتری شرق این شهرستان است.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱