• کدخبر: 60014
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت بسکتبال گلپایگان خبر داد:

اختتامیه مسابقات بسکتبال دهه فجر گلپایگان/ با حضور مسئولان شهرستان از پیشکسوتان این رشته تجلیل به عمل آمد

رئیس هیئت بسکتبال گلپایگان گفت: تیم های مؤسسه آموزش عالی پیام، جوانان و کاسپین مقام های اول تا سوم مسابقات بسکتبال دهه فجر را به دست آوردند.

به گزارش دیار عالمان؛ مهدی سلطانی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، در خصوص برگزاری مسابقات بسکتبال دهه مبارک فجر، عنوان کرد: این مسابقات از اول بهمن ماه سال جاری تا یازدهم اسفند ماه با شرکت هفت تیم در سالن ۱۷ شهریور گلپایگان برگزار شد.

رئیس هیئت بسکتبال شهرستان گلپایگان بیان کرد: مسابقات بسکتبال دهه مبارک فجر در رده سنی آزاد، با حضور یک تیم جوانان و شش تیم از بزرگسالان در دو گروه و به صورت دوره ای انجام شد.

وی به معرفی تیم های برتر این مسابقات پرداخت و گفت: تیم بسکتبال مؤسسه آموزش عالی پیام با مربیگری منصور احمدی توانست مقام اول این رقابت‌ها را از آن خود کند.

سلطانی افزود: تیم جوانان با مربیگری منصور بستاکی و تیم کاسپین با مربیگری رضا پاسبانی نیز مقام های دوم و سوم مسابقات را به دست آوردند.

رئیس هیئت بسکتبال شهرستان گلپایگان اظهار کرد: روز اختتامیه مسابقات علاوه بر تجلیل از تیم های برتر با تقدیم مدال، کاپ و لوح تقدیر، از پیشکسوتان این رشته نیز با حضور مسئولان شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰