• کدخبر: 60075
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۱۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
  • چاپ خبــر
به مناسبت روز زن:

کارگاه مهارت های زندگی، برای بانوان شاغل در ادارات گلپایگان برگزار شد

کارگاه مهارت های زندگی، به مناسبت روز زن برای بانوان شاغل در ادارات امروز در ارگ گوگد برگزار شد.

به گزارش دیار عالمان،؛ کارگاه مهارت های زندگی، برای بانوان شاغل در ادارات توسط کمیسیون فرهنگی ورزشی و کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر گلپایگان و با همکاری امور بانوان اداره ورزش و جوانان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت زهرا (س) و روز زن  امروز عصر در ارگ گوگد، برگزار شد.

طاهره خوشنویسان مسئول کمیسیون ورزشی فرهنگی شورای شهر در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان در مورد مسائل مطرح شده در این کارگاه، اظهار کرد:  نیمی از جمعیت ما را بانوان تشکیل می دهند، اگر بانوان ما سلامت باشند جامعه سلامتی خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه اگر بانوان ما در خانه شاد باشند بستر ایجاد یک خانواده شاد را فراهم می کنند، عنوان کرد: اگر بانوان ما به انحراف کشیده شد همسر و فرزندان او نیز به انحراف کشیده خواهند شد.

مسئول کمیسیون ورزشی فرهنگی شورای شهر با بیان لزوم کاهش استرس برای بانوان در محیط های کاری و زندگی ، خاطرنشان کرد: ورزش راهی مناسب برای شادی و سلامت بانوان است.

خوشنویسان در ادامه تصریح کرد: متاسفانه بانوان زمانی به دنبال ورزش می آیند که دچار بیماری هایی همچون افسردگی و بیماری های عضلانی شده باشند در صورتی که می توان با ورزش قبل از ایجاد مشکل آن را رفع کرد.

وی با بیان اینکه بانوان باید تفریحات سالم داشته باشند، عنوان کرد:متاسفانه برخی تفریحات ناسالم همچون قلیان کشی در بین بانوان در حال رواج است.

مسئول کمیسیون ورزشی فرهنگی شورای شهر، گفت: بانوان باید با برنامه ریزی در ست و ایجاد تفریح های سالم و خداپسند برای خود بستر آرامش روانی و دوری از استرس را فراهم آورند.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰