• کدخبر: 60080
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
  • چاپ خبــر
در همایش تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان گلپایگان مطرح شد:

گلپایگان همچون دُری درخشان بر پیشانی استان پهناور اصفهان می‌درخشد

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: علاقه و انگیزه ای که در جوانان شهرستان گلپایگان وجود دارد آینده را در دست آنان قرار داده است.

به گزارش دیار عالمان؛ محمد سلطان حسینی در همایش تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان گلپایگان که عصر امروز در سالن ارشاد برگزار شد، بیان کرد: خوشحالم از اینکه در شهری که مهد علما و بزرگان دینی و ملی است که هر کدام به تنهایی می‌‌توانند سرنوشت یک ملت را تغییر دهند، حضور پیدا کردم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به تعداد بالای ورزشکاران و قهرمانان در گلپایگان، عنوان کرد: ورزشکاران گلپایگانی همیشه برای کشور، استان و شهرستان خود افتخار آفرین هستند.

وی اظهار کرد: شهرستان گلپایگان همچون دُری درخشان بر پیشانی استان پهناور اصفهان می‌درخشد.

حسینی با تأکید بر پیگیری پروژه های ورزشی در گلپایگان، تصریح کرد: پیش بینی شده هر روستایی که بتواند مکان یا سالنی در اختیار اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار دهد، تجهیز کرده و به عنوان خانه ورزش روستایی از آن استفاده کنیم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: علاقه و انگیزه ای که در جوانان شهرستان گلپایگان وجود دارد آینده را در دست آنان قرار داده است.

تنها راه حل معضلات اجتماعی ورزش است

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود معضلات و آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد، عنوان کرد: مطالعات و بررسی های انجام شده نشان می‌دهد ورزش چه در بعد همگانی و چه در بعد قهرمانی تنها راه برای حل آسیب های اجتماعی است.

علی بختیار با تأکید بر لزوم ارتقاء هیئت های ورزشی، اظهار کرد: حمایت از ورزش و افرادی که وقت خود را صرف ورزش کرده اند امری ضروری و لازم است.

وی با اشاره به تلاش مربیان گلپایگان برای پیشرفت ورزش شهرستان کرد، گفت: مربیان ورزشی در گلپایگان با عشق و علاقه و انگیزه و از جیب خود برای پا برجا بودن آن رشته ورزشی تلاش می‌کنند و حتی برای افرادی که تمکن مالی ندارند زمینه حضور در باشگاه های ورزشی را فراهم می‌آورند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: شهرستان گلپایگان علاوه بر مهد علم و دانش و مرجعیت بودن، ورزش و هیئت های ورزشی فعال و پویایی داشته و تمام ورزشکاران و پیشکسوتان این با دل و جان پای ورزش شهرستان ایستاده اند.

بختیار با اشاره به استعداد بالای جوانان گلپایگان در ورزش، تصریح کرد: صرف هزینه در هر کدام از رشته های ورزشی گلپایگان بیهوده نبوده و ورزشکاران شهرستان با کسب موفقیت های فراوان، پاسخ مناسبی را به حمایت ها خواهند داد.

وی خاطر نشان کرد: ورزشکاران گلپایگان با قوت، قدرت و پشتکار در میدان های مختلف حضور پیدا کرده و برای شهرستان افتخار آفریدند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور ورزشکاران گلپایگان در عرصه های جهانی، بیان کرد: گلپایگان با داشتن ورزشکاران موفقی همچون خوبرو، ابراهیمی و شیروانی در سطح جهان ظاهر شده و توانسته موفقیت های چشمگیری به دست آورد.

بختیار در انتها اظهار کرد: امیدواریم با انسجام، وحدت و همگرایی بین هیئت های ورزشی و اداره ورزش و جوانان گلپایگان، روز به روز شاهد بالندگی و شکوفایی عرصه های مختلف ورزشی شهرستان باشیم.

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹