• کدخبر: 60115
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۲۵ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
  • چاپ خبــر
مسئول آکادمی والیبال تبیان گوگد خبر داد:

هیئت والیبال شهر گوگد از سال جدید مستقل خواهد شد

مسئول آکادمی تبیان شهر گوگد گفت: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم قول داد تا پایان امسال هیئت والیبال شهر گوگد از گلپایگان جدا شده و به صورت مستقل عمل کند.

جابر شایسته، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، عنوان کرد: آکادمی والیبال تبیان شهر گوگد به منظور تشویق بازیکنان و مربیان والیبال این شهر به دلیل عملکرد خوب و همچنین تشویق تحصیلی بازیکنان خود، جشنواره ای را برای اهداء جایزه و تندیس به زحمت کشان و مقام آوران این رشته ورزشی برگزار کرد.

مسئول آکادمی تبیان گوگد اشاره ای به برنامه های اجرا شده در این جشنواره کرد و گفت: اهداء حکم قهرمانی، جایزه و تندیس، سخنرانی مسئولان شهرستان و همچنین ارائه گزارش عملکرد این آکادمی از ابتدای تأسیس تاکنون از برنامه‌های این جشنواره بود.

وی تشریح کرد: ۱۳۰ نفر از بازیکنان، مربیان، پیشکسوتان و مسئولان ورزش والیبال گلپایگان و گوگد از طرف آکادمی والیبال تبیان گوگد، مهد قرآن و هیئت تبیان جوایز و تندیس هایی گرفتند.

شایسته اضافه کرد: ۱۰۵ حکم قهرمانی نیز در این مراسم به مقام آوران استانی و شهرستانی این رشته ورزشی در سال ۹۶ اهداء شد.

مسئول آکادمی والیبال تبیان گوگد اظهار کرد: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم قول داد تا پایان امسال هیئت والیبال شهر گوگد از گلپایگان جدا شده و به صورت مستقل عمل کند.

وی تصریح کرد: آکادمی والیبال تبیان گوگد با پتانسیل بالای بازیکنان خود در صورت عملی شدن این وعده یک تیم در سطح کشوری خواهد داشت.

شایسته با گلایه از حضور نیافتن هیچ نماینده ای از اداره ورزش و جوانان شهرستان گلپایگان در این مراسم، گفت: اداره ورزش و جوانان گلپایگان به عنوان متولی اصلی ورزش شهرستان با وجود دعوت این آکادمی، حتی یک نماینده نیز در مراسم نداشت.

مسئول آکادمی والیبال تبیان گوگد عنوان کرد: استاد محمد صادق پشنگ، مدرس فدراسیون والیبال و مربی بین المللی، مهمان ویژه این مراسم بود.

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱