• کدخبر: 60155
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت تکواندو گلپایگان خبر داد:

کسب سه مدال طلا و یک مدال برنز توسط تکواندو کاران گلپایگان در مسابقات هانمدانگ اصفهان

رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان گفت: حمیدرضا طبرزدی، محمد امین مقدادیان و محمدرضا ابوالحسنی مدال آوران مسابقات قهرمانی تکواندو هانمادانگ اصفهان بودند.

به گزارش دیار عالمان؛ نرگس قاضی زاهدی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، عنوان کرد: دهمین دوره مسابقات قهرمانی آزاد هانمادانگ استان اصفهان، رده کمربند قرمز_ مشکی در هجدهم اسفند ماه سال ۹۶ و به میزبانی شهرستان لنجان برگزار شد.

رئیس هیئت تکواندو گلپایگان با اشاره به حضور یک تیم سه نفره از این شهرستان در مسابقات، اظهار کرد: آقایان تکواندو کار گلپایگان با کسب سه مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در این مسابقات پایان دادند.

وی به معرفی مدال آوران این دوره از مسابقات پرداخت و گفت: آقای حمیدرضا طبرزدی در رده سنی بزرگسالان توانست یک مدال طلا در آیتم فیلیپینی و یک مدال برنز در آیتم ممدولیو به دست آورد.

قاضی زاهدی اضافه کرد: آقای محمد امین مقدادیان مقام اول آیتم یوپ چاگی تعادلی رده سنی بزرگسالان و آقای محمد رضا ابوالحسنی نیز مقام اول و مدال طلای آیتم فیلیپینی رده سنی نوجوانان را از آن خود کردند.

رئیس هیئت تکواندو شهرستان گلپایگان خاطر نشان کرد: حمیدرضا طبرزدی مربیگری تیم سه نفره تکواندو اعزامی از گلپایگان را به عهده داشت.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

بایگانی

دی ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰