• کدخبر: 60159
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۴۶ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
  • چاپ خبــر
رئیس هیئت فوتبال گلپایگان خبر داد:

پرونده مسابقات لیگ فوتسال گلپایگان با معرفی تیم های برتر بسته شد

رئیس هیئت فوتبال شهرستان گلپایگان گفت: مسابقات لیگ فوتسال گلپایگان با مجموع ۲۷ تیم در سه رده لیگ دسته اول، لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم برگزار شد.

به گزارش دیار عالمان؛ امسال مسابقات لیگ فوتسال شهرستان گلپایگان در سه رده لیگ دسته اول، لیگ دسته دوم و لیگ دسته سوم برگزار شد و با پایان یافتن این رقابت‌ها تیم های برتر هر رده معرفی شدند.

برای اطلاع از جزئیات این رقابت ها و تیم های برتر با احمد طبرزدی، رئیس هیئت فوتبال شهرستان گلپایگان گفت‌وگویی انجام دادیم که در ذیل می خوانید:

*امسال چند تیم در مسابقات لیگ فوتسال گلپایگان شرکت کردند؟

لیگ فوتسال گلپایگان با شرکت ده تیم در لیگ دسته اول، ده تیم در لیگ دسته دوم و هفت تیم در لیگ دسته سوم و به صورت دوره‌ای برگزار شد.

۱۱۱ بازی در ورزشگاه ۲۲ بهمن گلپایگان تا پایان مسابقات بین تیم های حاضر در مجموع سه رده انجام شد.

*چه تیم هایی عناوین اول تا سوم لیگ دسته اول فوتسال گلپایگان را به دست آوردند؟

این مسابقات از ۱۶ دی ماه سال جاری شروع و در چهارم اسفند ماه به پایان رسید.

۱۳۲ بازیکن در قالب ده تیم و ۴۵ بازی در این مسابقات با هم دیدار کردند؛ ۳۴۴ گل در لیگ دسته اول فوتسال گلپایگان به ثمر رسید و‌ تیم کشت و صنعت با ۶۶ گل زده و لوله گستر با ۸ گل خورده بهترین خط حمله و دفاع را به دست آوردند.

تیمهای لوله گستر، کشت و صنعت، شاهین فراز، پگاه، الماس شهر، دهیاری سعید آباد، پاس، گلپانیک، دهیاری زرنجان و دهیاری نیوان نار ده تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها بودند.

محسن معانی از تیم کشت و صنعت با ۲۲ گل، بهزاد رفعتی از تیم پگاه با ۱۹ گل و محسن معانی از تیم لوله گستر با ۱۸ گل، گلزنان برتر این لیگ نام گرفتند.

تیم لوله گستر در پایان با کسب ۲۵ امتیاز مقام قهرمانی و تیم های کشت و صنعت و شاهین فراز به ترتیب با ۲۲ و ۱۹ امتیاز مقام های دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

 

*عناوین برتر لیگ دسته دوم را چه تیم هایی به خود اختصاص دادند؟

این مسابقات نیز از ۲۷ دی ماه سال ۹۶ شروع و در یازدهم اسفند ماه با شرکت ده تیم و حضور ۱۲۹ بازیکن و ۲۳۸ گل زده در مجموع ۴۵ مسابقه به پایان رسید.

تیم انصار با ۴۲ گل زده و تیم نگین سرخ گلشهر با ۱۳ گل خورده بهترین خط حمله و دفاع را داشتند.

محمد یاوری از تیم انصار، سید محمد محمودی از تیم معراج و احسان محمد شریفی از تیم پارسیان بتن به ترتیب با ۲۱، ۱۶ و ۱۲ گل، برترین گلزنان لیگ دسته دوم فوتسال گلپایگان نام گرفتند.

تیم های حاضر در لیگ دسته دوم فوتسال گلپایگان را تیم های معراج، نگین سرخ گلشهر، انصار، زنده یاد حاج عابدی، پارسیان بتن، دانشگاه پیام، کابینت کاج، فجر گلپا، گل پلاست ثلاث و زنده یاد ثمری تشکیل داده بودند.

تیم معراج در این رقابت‌ها با کسب ۲۳ امتیاز مقام قهرمانی، تیم نگین سرخ گلشهر با ۲۲ امتیاز مقام دوم و تیم انصار با ۱۸ امتیاز مقام سوم را به دست آوردند.

 

*لیگ دسته سوم فوتسال گلپایگان با چه نتایجی پایان یافت؟

تیم های وحدت جام، بیمه کارآفرین گلشهر، یاور سنگ گلپا، اتحاد ورزنه، فجر نیوان، پرسپولیس و صنعت در لیگ دسته سوم فوتسال گلپایگان با هم رقابت کردند.

این مسابقات از ۱۳ بهمن ماه سال ۹۶ شروع و در هجدهم اسفند ماه به پایان رسید.

۱۰۲ بازیکن در مجموع ۲۱ مسابقه در هفت هفته با هم رقابت کرده و ۱۲۱ گل به ثمر رساندند؛ بهترین خط حمله و دفاع را  در این مسابقات تیم های بیمه کارآفرین گلشهر با ۲۶ گل زده و یاور سنگ گلپا با ده گل خورده به خود اختصاص دادند.

عنوان گلزنان برتر این رقابت ها را هادی دلاور با ۱۲ گل از تیم ورزنه، رضا علی حسینی با ده گل از تیم بیمه کارآفرین گلشهر و امین مظاهری با هشت گل از تیم وحدت جام از آن خود کردند.

تیم بیمه کارآفرین گلشهر با ۱۵ امتیاز مقام قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های وحدت جام با ۱۵ امتیاز و یاور سنگ گلپا با ده امتیاز در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

انتهای پیام/ دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

اردیبهشت ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱