• کدخبر: 60185
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان گلپایگان

۵۷ درصد از مردم گلپایگان تاکنون کارت ملی هوشمند دریافت کردند/۵۷۱ ازدواج تا ابتدای اسفند در گلپایگان به ثبت رسید

سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان با اشاره به اطلاع رسانی های انجام گرفته در سطح شهرستان، گفت: تا این لحظه ۵۷ درصد از مردم گلپایگان کارت ملی هوشمند دریافت کردند که بالطبع با نزدیک شدن به روزهای پایانی اسفند این آمار بیشتر خواهد شد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان، محمدرضا غفاری در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان بیان کرد: ۵۷ درصد از مردم گلپایگان تاکنون کارت ملی هوشمند دریافت کردند.

سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان با اشاره به اطلاع رسانی های انجام گرفته در سطح شهرستان اعلام کرد: تا این لحظه ۵۷ درصد از مردم گلپایگان کارت ملی هوشمند دریافت کردند که بالطبع با نزدیک شدن به روزهای پایانی اسفند این آمار بیشتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه اسفند ماه قرار بود آخرین موعد ثبت نام کارت ملی بود، خاطرنشان کرد: این مهلت به درخواست وزیر از ریاست سازمان تا خرداد ماه تمدید شد.

غفاری با اشاره به اینکه افرادی چون سالمندان، زندانیان، ناتوانان که قادر به اقدام برای دریافت این کارت نیستند، تصریح کرد: دستگاه سیار در آینده نزدیک به شهرستان برای ثبت نام این افراد تحویل داده می شود.

سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان با بیان اینکه اداره پست بهترین مرکزی که در شهرستان که در حال خدمات به مردم برای ثبت نام آنان است، گفت: این مجموعه با پنج ایستگاه می تواند ۲۵۰ نفر از افراد مراجعه کننده را روزانه پاسخ گو باشد.

وی با اشاره به اینکه حتی در روستاها با اطلاع رسانی به وسیله مساجد، شورا، خانه بهداشت به مردم اطلاع رسانی شده است، یاداور شد: از اول فروردین ماه کلیه خدمات با ارائه کارت ملی هوشمند که امضاء الکترونیک دارد امکان پذیر است.

غفاری اضافه کرد: در صورت مراجعه نکردن برای دریافت این کارت فرد از این خدمات محروم خواهد شد.

سرپرست اداره ثبت احوال گلپایگان در ادامه اظهار کرد: تا اخر بهمن ماه امسال هزار و ۲۲۷ تولد و ۵۵۱ فوت در گلپایگان به ثبت رسیده است.

وی در انتها مطرح کرد: ۵۷۱ ازدواج  تا اوایل اسفند به ثبت رسیده است که در مقابل این تعداد ۱۴۷ مورد نیز به طلاق منجر شده است.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹