• کدخبر: 60274
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۵۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
  • چاپ خبــر

سومین دوره از جشنواره دست های مهربان در گلپایگان برگزار شد

همان طور که شهروندان در روزهای پایانی سال به فکر شادی فرزندان و خانواده خود هستند در امور خیر و احسان و نیکوکاری نیز شرکت کنند و این شادی را با همه اقشار تقسیم کنند.

به گزارش دیار عالمان،سومین دوره از جشنواره دست های مهربان در گلپایگان برگزار شد.

معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری گلپایگان در جشنواره دست های مهربان که امروز در مجموعه توان بخشی تلاش گلپایگان برگزار شد،اظهار کرد: برای سومین بار جشنواره دست های مهربانی با هدف احسان و نیکی به کودکان نیازمند، در گلپایگان برگزار شد.

مسعود حبیبی با بیان اینکه از اهداف این جشنواره فرهنگ سازی توجه به خانواده های بی بضاعت مخصوصا کودکان و نوجوانان می باشد، گفت: همان طور که شهروندان در روزهای پایانی سال به فکر شادی فرزندان و خانواده خود هستند در امور خیر و احسان و نیکوکاری نیز شرکت کنند و این شادی را با همه اقشار تقسیم کنند.

وی با اشاره به اینکه تبلیغات این جشنواره از ۲۰ اسفند ماه صورت گرفته است، تصریح کرد: اسباب بازی های نو و استفاده نشده شهروندان گلپایگانی توسط شهرداری و مراکز تابعه تحویل گرفته و بسته بندی شد.

معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری گلپایگان، خاطرنشان کرد: اقلام مورد نیاز بین کودکان این مرکز توزیع و مابقی اسباب بازی ها برای توزیع بین کودکان تحت حمایت بهزیستی در اختیار اداره بهزیستی گلپایگان قرار داده شد.

حسن مرادی رئیس اداره بهزیستی گلپایگان در ادامه گفت: تعداد ۲۵ تا ۳۰ نفر از کودکان زیر ۱۵ سال کم توان ذهنی در این مرکز تعلیم می بینند.

وی افزود: این مرکز جزء مراکز یارانه ای ما است هر فردی که در این مرکز آموزش می بیند ۳۴۰ هزار تومان یارانه می گیرد.

 

بهاره ابراهیمی، مسئول فنی مرکز توان بخشی تلاش نیز، تصریح کرد: این مرکز مشکلات زیاد مالی دارد و توان تهیه وسایل کمک آموزشی لازم برای این کودکان را نیز ندارد.

وی با اشاره به اینکه خانواده ها حتی برای پرداخت شهریه نیز دچار مشکل هستند، مشارکت بیشتر مردم و خیران برای کمک به این مرکز را خواستار شد.

انتهای پیام/ دیار عالمان

 

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰