• کدخبر: 60300
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
  • چاپ خبــر
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان

برگزاری مراسم پرفیض اعتکاف در هفت مسجد گلپایگان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان با اشاره به اینکه در گلپایگان مراسم پر فیض اعتکاف برای برادران در مسجد جامع و خواهران در مسجد حجت الاسلام خواهد بود، گفت: این مراسم در مسجد جامع گوگد برای خواهران و ایت الله وحید برای برادران تشکیل خواهد شد.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام والمسلمین حسن بت شکن در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در هفت مسجد گلپایگان خبر داد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلپایگان با بیان اینکه ثبت نام اعتکاف تا سحر روز سیزدهم رجب ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: آمار معتکفان بعد از سحر روز اول مشخص خواهد شد.

وی افزود: پیش بینی می شود با توجه به مصادف شدن این ایام با روزهای تعطیل نوروز کاهش حضور معتکفین به صورت قابل توجهی نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به اینکه در گلپایگان مراسم پر فیض اعتکاف برای برادران در مسجد جامع و خواهران در مسجد حجت الاسلام خواهد بود، گفت: این مراسم در مسجد جامع گوگد برای خواهران و ایت الله وحید برای برادران تشکیل خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی اضافه کرد: قسمتی از مسجد جامع گلشهر خواهران و قسمتی دیگران برادران معتکف خواهند شد و همچنین مساجد جامع سعید آباد و فیلاخص نیز برای خواهران میزبان این مراسم معنوی خواهد بود.

وی عنوان کرد: بیان احکام، سخنرانی، تصحیح نماز و قران آموزی از جمله برنامه های برنامه ریزی شده در اعتکاف امسال خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین بت شکن از افرادی که تمایل به حضور در این مراسم را دارند، درخواست کرد با مراجعه به سایت اعتکاف و یا مراجعه به مساجد میزبان در این آیین معنوی را دارند، ثبت نام کنند.

انتهای پیام / دیار عالمان

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹