• کدخبر: 60361
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۰۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
  • چاپ خبــر
مسئول دفتر بسیج دانشجویی گلپایگان خبر داد

اعزام جهادگران گلپایگانی به سر پل ذهاب در نوروز ۹۷+ تصاویر

سرپرست جهادی دانشجویان بسیجی گلپایگان از همراهی دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان اصفهان در این اکیپ خبر داد و گفت: امسال ما اعتکاف در خدمت را برای ماه رجب انتخاب کردیم و امیدواریم این خدمت کوچک ما مرهمی بر دل زخم دیده مردم این دیار باشد.

محمد علی شیری از اعزام گروه ۳۶ نفره جهادی گلپایگان در نوروز ۹۷ به مناطق زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی گلپایگان از اعزام جهادگران بسیجی این شهرستان، متشکل از دانشجویان خواهر و برادر به روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.

نوروز فرصت مناسبی برای تحول و دگرگونی است، فرصتی برای خانه تکانی دل، برای نوع دوستی و مهربانی و برخی دوست دارند شادیشان را با دیگران تقسیم کنند.

این بار سرپل ذهاب سکوی محبت و  مهربانی دانشجویان بسیجی گلپایگان شده است ، آنها اینجا را برای اعتکاف برگزیده اند.
خدمت به هموطن مظلومی که قهر طبیعت خانه اش را ویران و دلش را زخم دار کرده است.

حمید براتی مسئول این اکیپ دانشجوی ممتاز و نخبه بسیجی گلپایگان بار دیگر منبع درآمدش که یک کارگاه ساده در گلپایگان است را رها کرده و با عده ای از دلسوزان بسیجی قدم به سرپل گذاشته اند. برای برخی بسیار مهم است که نوروز را کجا باشند.

شاید برای برخی گذراندن تعطیلات در سواحل کیش و قشم و خزر مفرح و جان فزاست ولی برای امثال حمید عمران و آبادانی و کمک به هم نوعش در ۶۰۰ کیلومتر دور از خانه و حضور  در اردوی جهادی لذتی دو چندان دارد.

حالا تنها چند روزی از تعطیلات بیشتر نمانده است اما گروه هنوز مشغول کارند.

گروه سرخوش از آن که سرپناهی بسازند برای بی پناهی  یا آنکه همبازی کودکانه بچه های بی سرپرست شوند و یا مرهم دلی …

اینجا ۶۰۰ کیلومتر دور از خانه ولی دل در جاده محبت  جهادی و صحبت ناتمام…

به این بهانه پای صحبت مسئول اکیپ جهادی نشستیم و برایمان از جزئیات کار گفت:

شیری ضمن تبیین ماهیت اردو در قالب عمرانی فرهنگی ،مشاوره و روانشناسی و پزشکی بیان کرد: این گروه ۳۶ نفره شامل مشاور خانواده و روانشناس بالینی، پزشک زنان و ماما، آموزشیار قرآن کریم ،کارشناسان حوزه علمیه، بنا و معمار، جوشکار فنی ساختمان، لوله کش و برق کار ساختمان و … هستند  که تعطیلات نوروز خود را در راه خدمت به هموطنان زلزله خود در سرپل ذهاب می گذرانند.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی گلپایگان از همراهی دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان اصفهان در این اکیپ خبر داد و گفت: امسال ما اعتکاف در خدمت را برای ماه رجب انتخاب کردیم و امیدواریم این خدمت کوچک ما مرهمی بر دل زخم دیده مردم این دیار باشد.

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰