• کدخبر: 60455
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱
  • چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان:

خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان گفت: بسیجیان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان به دور از خط و خطوط سیاسی تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف انقلاب و اجرای منویات مقام معظم رهبری و مقابله با دنیای کفر و استکبار به کار گرفته‌اند.

به گزارش دیار عالمان؛ سرهنگ محمود فروزاد، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان با اشاره به درخشش پاسداران در تمام عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی، عنوان کرد: پاسداران از ابتدای انقلاب تاکنون در عرصه های مختلف جهاد و شهادت، حماسه و ایثار، سازندگی، علمی و آموزشی و اجتماعی تلاش های بی شائبه ای را برای اعتلای میهن اسلامی و اسلام ناب محمدی انجام داده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گلپایگان اظهار کرد: اخلاص، ایثار، از خود گذشتگی و بصیرت پاسداران باعث شده دشمنان خارجی و در رأس آنان آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل و در برخی مواقع دشمنان داخلی و افراد بی بصیرت تمام تلاش خود را برای مقابله و مبارزه با سپاه انجام داده و هجمه هایی را به سپاه پاسداران وارد کنند.

وی با تأکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار سپاه پاسداران است، تصریح کرد: بسیجیان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان به دور از خط و خطوط سیاسی تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف انقلاب و اجرای منویات مقام معظم رهبری و مقابله با دنیای کفر و استکبار به کار گرفته‌اند.

سرهنگ فروزاد با بیان اینکه قرار گرفتن سرداران سپاه در قله رفیع شهادت و همچنین در رأس تحریم های دشمنان، مدال افتخاری برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: هجمه ها و کینه توزی های دشمنان خارجی و همگامان داخلی آن ها نمی‌تواند خللی در مسیر خدمت رسانی سپاه به مردم ایجاد کند و پاسداران با ادامه دادن راه شهدا در جهت اعتلای نام ایران اسلامی محکم تر از پیش قدم برخواهند داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گلپایگان جانبازان را پاسداران واقعی انقلاب اسلامی دانست و تشریح کرد: جانبازان و ایثارگران با اهدای قسمتی از بدن خود در راه دفاع از اسلام، باعث شدند که انقلاب در چهل سالگی خود با قوت و قدرت به کار خود ادامه داده و خاری بر چشم دشمنان باشد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

 

درج دیدگاه