• کدخبر: 60467
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۴
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست گلپایگان:

بارش ماهی از آسمان گلپایگان شایعه بود/ ماهی ها از یک تانکر حمل نوزاد ماهی به بیرون ریخته شده است

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گلپایگان در خصوص فیلم منتشر شده با عنوان بارش ماهی از آسمان گلپایگان، گفت: موقع پیچیدن تانکر حمل نوزاد ماهی، تعدادی از ماهی ها به همراه آب درون تانکر تخلیه و به علت آبگرفتگی بلوار به دلیل بارندگی شدید در منطقه در سطح جاده پخش شده است.

به گزارش دیار عالمان؛ قاسم حسومی، در گفت‌وگو با خبرنگار دیار عالمان، با اشاره به خبر منتشر شده روز گذشته در فضای مجازی درباره بارش ماهی از آسمان شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: این خبر تنها یک شایعه بوده و بدون هیچ منبع معتبر به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گلپایگان در خصوص فیلم منتشر شده با عنوان بارش ماهی از آسمان گلپایگان بیان کرد: بررسی های صورت گرفته نشان داد ماهی های موجود در فیلم از یک تانکر حمل نوزاد ماهی به استخر پرورش ماهی بنابر یک اتفاق در بلوار پارک جنگلی تخلیه و در سطح خیابان پخش شده است.

وی تشریح کرد: تعدادی از نوزادان ماهی در پیچ جاده به علت مشکل در محفظه حمل از تانکر به بیرون ریخته شده و شهروندی نیز بدون اطلاع کافی یا از روی شیطنت از ماهی های پخش شده در سطح جاده فیلم تهیه کرده و به عنوان بارش ماهی از آسمان گلپایگان در فضای مجازی منتشر کرده است.

حسومی اضافه کرد: خودروی حامل نوزادان ماهی دچار سانحه نشده و تنها در موقع پیچیدن تعدادی از ماهی ها به همراه آب درون تانکر تخلیه و به علت آبگرفتگی بلوار به دلیل بارندگی شدید در منطقه در سطح جاده پخش شده است.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

درج دیدگاه