• کدخبر: 60478
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۰۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

چرا باید با نواسانات بازار ارز قیمت کالاهای داخلی هم رشد داشته باشد؟/مسئولان باید نظارت داشته باشند

امام جمعه گلپایگان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در برطرف سازی مشکلات گرانی کشور به مسئولان، گفت: مسئولان باید نظارت کافی داشته باشند و غفلت نکنند.

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در جمع نمازگزاران امروز در خطبه های روز جمعه خود اظهار کرد: چرا باید با نواسانات بازار ارز قیمت کالاهای داخلی هم رشد داشته باشد؟

امام جمعه گلپایگان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در برطرف سازی مشکلات گرانی کشور به مسئولان، عنوان کرد: مسئولان باید نظارت کافی داشته باشند و غفلت نکنند.

وی با بیان اینکه لازم است سران قوا در هفته یک روز به درد دل های مردم گوش فرا دهند و مردم با آنان در ارتباط باشند، گفت: طبق بیانات رهبر انقلاب اقتصاد کشور را نمی توان با برجام اروپایی درست کرد بلکه باید به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی که علاج همه مشکلات است تکیه کرد و گره زدن حل مشکلات کشور به برجام یک اشتباه راهبردی است.

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به سخنان عصر روز چهارشنبه رهبر معظم انقلاب در دیدار با سران قوا و مسئولان، خاطرنشان کرد: ایران از مولفه های قدرت همچون ابزار های دفاعی و نفوذ منطقه با هیچ کس مذاکره نخواهد کرد و تجربه به نشان داده است انعطاف در مقابل دشمن آن را همواره گستاخ تر کرده است.

امام جمعه گلپایگان با تاکید بر اینکه رابطه ایران و امریکا همانند رابطه گرگ و بره است و ما هرگز نمی توانیم با این کشور تعامل داشته باشیم، مطرح کرد: برای ادامه برجام اروپایی باید از آنان تعهد عینی و قطعی گرفت.

وی افزود: نباید بر سر مساله برجام دو قطبی در کشور حاکم شود.

خانواده های قربانیان، اولین قربانیان جرم

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به پنجم خرداد روز نسیم مهر و حمایت از زندانیان، بیان کرد: اکثر خانواده های زندانیان نقشی در ارتکاب جرم ندارند و اولین قربانیان جرم هستند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه عدم حمایت از این خانواده ها باعث رشد طلاق و ترک تحصیل فرزندان و انواع هنجارهای اجتماعی و روانی و همچنین رشد مشاغل کاذب می شود، گفت: باید به این خانواده ها کمک کرد تا تنها مشکل آنان نبود سرپرست خانواده باشد و نه درامدهای اولیه زندگی آنان.

وی با گرامیداشت هفت خرداد (روز قانون) عنوان کرد: قانون یکی از مهم ترین عوامل انسجام و قوام در میان ملت ها بوده است که نزدیک ترین و آسان ترین راه تحقق امنیت و آزادی و عدالت در جامعه نیز هست.

قانون نباید تنها برای فقرا باشد بلکه گردن فروزان جامعه نیز باید در مقابل قانون خاضع باشند

آیت الله طهماسبی تصریح کرد: قانون نباید تنها برای فقرا باشد بلکه گردن فروزان جامعه نیز باید در مقابل قانون خاضع باشند.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه اگر بخواهیم جامعه ای پویا و مترقی داشته باشیم باید تصمیم بگیریم به قانون عمل کنیم، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی هم باید برای تصویب قوانین راهگشا تلاش کند و برای حسن اجرای قوانین نیز تلاش صورت گیرد.

انتهای پیام

 

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰