• کدخبر: 60553
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۰۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
  • چاپ خبــر
معاون امور مجلس رئیس جمهوری

تسریع در اجرای پروژه‌های داخلی بر کاهش آثار تحریم‌های احتمالی اثرگذار است

معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: هرچه زودتر به نتیجه رساندن پروژه هایی که تعریف شده یکی از ضرورت های غیر قابل اجتناب است که در کاهش آثار تحریم های احتمالی اثرگذار است.

حسینعلی امیری در گفتگو با خبرنگاران گلپایگان، با اشاره به موضوع تکیه بر دانش و امکانات داخلی و همچنین توانمندی های داخلی، گفت: هرچه زودتر به نتیجه رساندن پروژه هایی که تعریف شده یکی از ضرورت های غیر قابل اجتناب است که در کاهش آثار تحریم های احتمالی اثرگذار است.

معاون امور مجلس رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه لازم است امروز در شرایطی که آمریکا از برجام خارج شده است و در مسیر پیش رو به سلامت گذر کنیم، عنوان کرد: برای گذشتن از این کارشکنی های امریکا نیاز به اتحاد و همدلی بیشتر در سطح کشور به خصوص دولت و مجلس داریم.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه های دو شهرستان خوانسار و گلپایگان بازدید شد که دستی در وزارت خانه و کمیسیون های دولت دارد، مطرح کرد: با توجه به ظرفیت ها و امکانات کشور برای حل مسائل شهرستان های گلپایگان و خوانسار با همکاری دولت و مجلس پیگیری خواهد شد.

امیری در پاسخ به آخرین وضعیت راه آهن اراک – اصفهان، تصریح کرد: یکی از برنامه های زیر بنایی دولت توسعه راه آهن است و در برنامه ای که دولت به مجلس تقدیم کرد یکی از اولویت های اصلی راه آهن بوده است.

معاون امور مجلس رئیس جمهوری عنوان کرد: راه آهن یکی از زیرساخت های توسعه در کشور است که با توجه به اولویت های وزارت مسکن و شهرسازی برای این مهم پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰