دیار عالمان

مسئولان به الگوهای خود در دهه شصت باز گردند/ استخوان محرومان در گرانی خرد شده است

کدخبر: 60673
تیر ۲۹, ۱۳۹۷ در ساعت ۵:۳۹ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان، آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه این هفته گلپایگان با اشاره به اینکه صاحبان اصلی انقلاب کوخ نشینان و محرومان هستند، بیان کرد: مسئولان خود را تکان دهند، محرومان و کوخ نشینان که صاحبان اصلی انقلاب هستند حال خوبی ندارند و استخوانشان در حال خرد شدن است.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به مسئولانی که زندگی کذایی برای خود درست کردند، گفت: خانواده های شهدا و دلسوزان انقلاب به دلیل دهن کجی به اهداف انقلاب حال خوبی ندارند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید به الگوهای خود در دهه ۶۰ برگردند، تصریح کرد: متاسفانه برخی زندگی ساده مسئولان در دهه ۶۰ را فراموش کردند و دچار تکاثر شدند.

آیت الله طهماسبی با یاداوری خدمات مسئولانی که بدون اعتنا به مادیات دنیا با همدلی هم و غم خود را معطوف به انقلاب و گره گشایی از مشکلات مردم می کردند، عنوان کرد: تهدید امروز نظام ما تهدید نظامی دشمنان نیست بلکه بزرگترین تهدید این است که انقلاب ما از ارزش ها تهی شود.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه امروز اشرافی گری در جمهوری اسلامی بزرگترین تهدید است، اظهار کرد: غافل نشویم، چرا ما داریم به جهتی می رویم که درست مقابل ارزش های جمهوری اسلامی است؟

وی از شهید رجایی به عنوان نماد خدمت و ساده زیستی یاد کرد و گفت: برخی مسئولانی که برای خود زندگی اشرافی ترتیب دادند باید از روح امثال این شهید شرمنده شوند.

آیت الله طهماسبی در پایان به پیروزی های جدید رزمندگان مقاومت در خاک سوریه و شکست حصر شیعیان فوعه و کفریا و اسارت ۹۰۰ نفر از این شیعیان به دست تروریست ها اشاره کرد.

انتهای پیام