دیار عالمان

فرمانده سپاه گلپایگان به مناسبت شهادت شهید صارمی،شهید رسانه،در پیامی از مقام شامخ خبرنگار تجلیل کرد

کدخبر: 60686
مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ در ساعت ۹:۴۳ ق.ظ

به گزارش دیار عالمان،سرهنگ پاسدار محمود فروزاد، در آستانه شهادت شهید محمود صارمی شهید رسانه،با صدور پیام تبریکی از خبرنگاران متعهد و دلسوز ایران اسلامی تجلیل کرد .این پیام که با بیانات مقام معظم رهبری در خصوص  ارزش ثبت لحظه های ارزشمند تاریخ آمده است می خوانیم:

اگر زحمات شما نباشد این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما هستید که این لحظه‌های گذرنده را با تلاش
و دلسوزی  زیاد، برجسته و ماندگار می‌کنید. اگر خیر و فایده‌ای در گذران این ساعت‌ها و لحظه‌ها باشد
شما در واقع آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار و اذهان مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها
و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.

(مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای)

سلام بر یاوران روح الله، سلام بر سربازان ولی امر مسلمین جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، سلام بر لباسهای بی ریای خاکی ، سلام بر صبح صادق رزم . درود بر همه رهروان این طریق  – شما عزیزان جان بر کف  شما عزیزانی که در طریق الی  الله لحظه ای از تلاش دست بر نداشتید.سلام و صلوات پروردگار    عالمیان نثار ایثارگران جبهه دفاع از ارزشها   و  وارثانی که رسالت انبیاء  را پیشه  خود  ساختند  و   توفیق خدمت گذاری  در سازمان مقدس ارتش ده ها میلیونی  را پیدا نمودند  .

محمود فروزاد در ادامه، ۱۷مرداد به عنوان روزخبرنگار همزمان با سالروز شهادت شهید صارمی، را  بهانه ای دانست برای  یادی ازفعالان عرصه اطلاع رسانی و رسانه های متهد به نظام اسلامیدانست و افزود: بی شک تلاشهای مخلصانه وصادقانه این عزیزان درپوشش خبری رویدادهای مختلف به منظورانعکاس واقعی اخبار وارتقاء سطح آگاهی جامعه مصداق بارز این خدمت ارزشمند می باشد که شایسته تقدیر و سپاس است.و ضرورت دارد مسئولان به دغدغه های این قشر خدوم توجه ویژه داشته باشند و ان شاءالله کورسوی امیدی در رسیدگی به مطالبات به حق وحداقلی خبرنگاران پدیدآید.

متن کامل این پیام به شرح ذیل ا ست:

سلام بر یاوران روح الله، سلام بر سربازان ولی امر مسلمین جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، سلام بر لباسهای بی ریای خاکی ، سلام بر صبح صادق رزم . درود بر همه رهروان این طریق – شما عزیزان جان بر کف  شما عزیزانی که در طریق الی الله لحظه ای از تلاش دست بر نداشتید.سلام و صلوات پروردگار عالمیان نثار ایثارگران جبهه دفاع از ارزشها و وارثانی که رسالت انبیاء را پیشه خود ساختند و توفیق خدمت گذاری در سازمان مقدس ارتش ده ها میلیونی  را پیدا نمودند  .۱۷مرداد به عنوان روزخبرنگار همزمان با سالروز شهادت شهید صارمی، بهانه ای است که یادی ازفعالان عرصه اطلاع رسانی داشته باشیم. بی شک تلاشهای مخلصانه وصادقانه این عزیزان درپوشش خبری رویدادهای مختلف به منظورانعکاس واقعی اخبار وارتقاء سطح آگاهی جامعه مصداق بارز این خدمت ارزشمند می باشد که شایسته تقدیر و سپاس است.و ضرورت دارد مسئولان به دغدغه های این قشر خدوم توجه ویژه داشته باشند و ان شاءالله کورسوی امیدی در رسیدگی به مطالبات به حق وحداقلی خبرنگاران پدیدآید.

    خبرنگاران متعهد شهرستان گلپایگان و سراسر ایران اسلامی

من باب وظیفه و بر اساس کلام شریف:« من لم یشکر المخلوق المنعم لم یشکر الله عزو جل »به پاس قدر دانی از حضور پیگیر و مستمر شما در انعکاس خبری  و ثبت لحظه های ارزشمند سرزمین سرافراز ایران اسلامی، جا دارد از زحمات بی وقفه و شبانه روزی شما عزیزان سپاسگزاری نموده  و موفقیت  شما  را   در  تمامی عرصه هاآرزومندیم. امیدوارم  در  پناه   ذات اقدس الهی و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) و با رهبری داهیانه ذریه پاک حضرت زهرا( سلام الله علیها ) فرماندهی معظم کل قوا  حضرت آیت الله العظمی  امام خامنه ای  (مد ظله العالی) همچون گذشته در پاسداری و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران درتمامی صحنه های پر شکوه انقلاب اسلامی  موفق باشید

ان شاء الله

سرهنگ۲ پاسدار محمود فروزاد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان