• کدخبر: 60939
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۱۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
  • چاپ خبــر
فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

بهداد سلیمی: فدراسیون وزنه‌برداری نامه خداحافظی‌ را برایم فرستاده است/ «فعلا» به بازگشت فکر نمی‌کنم

قهرمان پیشین وزنه‌برداری ایران و جهان گفت: فدراسیون نامه خداحافظی‌ام را فرستاده اما باید به تهران بروم و در این باره صحبت کنم.

به گزارش  خبرگزاری دیار عالمان در خصوص اینکه گفته شده فدراسیون وزنه‌برداری نامه اعلام بازنشستگی از دوره قهرمانی را برای او ارسال کرده، اظهار داشت: عکسی برای من فرستادند، اما من نمی‌توانم براساس این عکس چیزی را امضا کنم و باید به فدراسیون بروم.

قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن در این باره که برخی معتقدند تصمیم او برای خداحافظی از دنیای قهرمانی جدی نیست، گفت: باید شرایط خودم را بسنجم و تصمیم بگیرم. باید شرایط زندگی خودم را ببینم، من همه چیز را دیدم و دو دو تا چهار تا کردم تا این تصمیم را گرفتم. «فعلا» که به بازگشت فکر نمی‌کنم.

سلیمی در پاسخ به این سوال که آیا این «فعلا» به معنای احتمال بازگشت او در مقاطع بعدی است؟ خاطرنشان کرد: بیشتر از هر کسی گرفتن این تصمیم برای خودم و خانواده‌ام سخت بود. اینکه در ۲۹ سالگی مجبور به خداحافظی شوی، واقعا تصمیم دشواری است ولی من باید به زانویم فکر می‌کردم که چطور با این وضعیت باید تمرین کنم. باید به چند سال دیگرم فکر می‌کردم که می‌خواهم روی این پا بایستم و راه بروم.

دارنده دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز جهان در این خصوص که چه زمانی برای امضای برگه خداحافظی از دنیای قهرمانی به فدراسیون خواهد رفت، گفت: هنوز فرصت نکرده‌ام به تهران بروم و وقتی به تهران بیایم حتما به فدراسیون خواهم رفت.

وی در مورد اینکه گفته شده ماموران وادا با وجود خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی برای تست گرفتن از او به ایران آمده‌اند، اظهار داشت: قضیه خاصی نیست.

منبع تسنیم

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« شهریور   آبان »
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰