• کدخبر: 60984
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۳۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
  • چاپ خبــر
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

برجام اقتصاد را بر باد داد، fatf امنیت را

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برجام اقتصاد مملکت را به نابودی کشاند و ابزاری برای قانونی شدن تحریم ها شد، گفت: همان گونه که برجام ابزار نابودی اقتصاد شد، fatf نیز ابزار نابودی امنیت ما خواهد شد.

 

به گزارش دیار عالمان؛حجت الاسلام والمسلمین محمود نبویان در جمع مردم گلپایگان و مراسمی که به مناسبت ۹ دی در ۱۷ تن برگزار شد، اظهار کرد: امروز برخی مسئولان تعمدا می خواهند مردم را از لحاظ اقتصادی به ستوه بیاورند.

نماینده مردم تهران در دوره نهم مجلس عنوان کرد؛ سه سال است که قرار بود تحریم ها برداشته شود آیا تحریم ها برداشته شد؟

وی با اشاره به اینکه در جریان برجام ما یک جانبه به تعهدات خود عمل کردیم ولی تحریم ها برداشته نشد، گفت؛ کسانی که می گفتند اگر سازش کنیم مشکل ما حل می شود آیا حل شد؟

حجت الاسلام والمسلمین نبویان با بیان اینکه فتنه امروز برای ما تفکری این است که اگر سازش کنیم مشکل ها حل می شود، یاداور شد: ما با امریکا تقابل نداشتیم و این امریکاست که همچون سالهای جنگ تحمیلی تحریم ها را به ما تحمیل کرده است.

عضو فراکسیون اصول گرایان در مجلس نهم، افزود، تقابل ما ایستادگی برای احقاق منافع مردم بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برجام اقتصاد مملکت را به نابودی کشاند و ابزاری شد برای قانونی شدن تحریم ها، تصریح کرد: همان گونه که برجام ابزار نابودی اقتصاد شد، fatf نیز ابزار نابودی امنیت ما خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین نبویان با بیان اینکه فرزند و شوهری که برای امنیت کشور شهید شدند امروز با توجه به این کنوانسیون تروریسم شناخته می شوند، عنوان کرد: اطلاعات اقتصادی ما اکنون باید به نظارت کشورهایی چون امریکا دراید.

عضو مجلس نهم مجلس با اشاره به اسرائیل و عربستان به عنوان بازرسانی که نظارت بر پولی که به دست تروریسم ها می رسند خاطرنشان کرد؛ fatf ابزار دست امریکا و اسرائیل است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با به مصلحت نبودن این قرارداد، عنوان کرد: این کنوانسیون استعماری است.

حجت الاسلام والمسلمین نبویان، مطرح کرد: فتنه امروز فتنه برافراشته شدن پرچم تسلیم است که تعامل نام گرفته است.


 

درج دیدگاه