• کدخبر: 61008
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۳۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
  • چاپ خبــر
حسین یار محمدیان فرماندار شهرستان گلپایگان

سرمایه گزاری ۲۰۰ میلیارد تومانی شرکتی برای کاشت و فناوری گیاه استویا در گلپایگان

فرماندار گلپایگان از سرمایه گزاری شرکتی خصوصی برای کاشت و فناوری گیاه استویا در گلپایگان خبر داد و گفت؛ گیاه استویا ۳۰۰ برابر قند معمولی، قند دارد ولی کالری آن در حد صفر است.

حسین یارمحمدیان در نشست خبری که شامگاه امروز به مناسبت برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: کارخانه ای با سرمایه گزاری ۲۰۰ میلیارد تومانی اخیرا در گلپایگان برای کاشت و فناوری گیاه استویا کلید خورده است.
وی با اشاره به اینکه این گیاه ۳۰۰ برابر قند معمولی قند دارد ولی کالری آن در حد صفر است، گفت: این پروژه با توجه به استعداد شهرستان در رابطه با کشاورزی بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار گلپایگان همچنین خاطرنشان کرد؛ این کارخانه ضمن تضمین فروش ۱۰ ساله محصولاتش، محصولات خود را صادر نخواهند کرد.
یارمحمدیان همچنان در ادامه به افتتاح رسمی پنج پروژه دولتی در ۱۶ بهمن با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان خبر داد.
وی پروژه انتقال آب و فاضلاب روستایی و انتقال از مخزن شرکت زراعی به روستای زرنجان ، کلنگ زنی کارگاه اشتغال زنان سرپرست خانوار ، خانه سالمندان رئوف، مجتمع گردشگری روستای هنده، خانه تاریخی معظمی ها و …را از جمله ۳۱ پروژه های قابل افتتاح در این ایام برشمرد.
فرماندار گلپایگان همچنان به استقبال شهرستان در فصل پاییز از چهار نفر از اعضای خیات دولت در گلپایگان اشاره کرد و ادامه داد: اشکالات زیادی در شهرستان وجود دارد ولی گلپایگان انسجام بالایی در دستگاه های اجرایی شهرستان وجود دارد.
یارمحمدیان با اشاره به کاهش ۲۵ درصدی تلفات جاده ای در‌ماه های اخیر در شهرستان، تصریح کرد: با وجود کاهش اعتبارات تملک دارایی نسبت به قبل آمار تلفات جاده ای نیز کاهش قابل توجهی داشته است ولی انشالله در سال آینده اعتبارات این قسمت را افزایش خواهیم داد

همه احزاب و و جریان های سیاسی باید از امانت نظام پاسداری کنند 

        امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه جریان های سیاسی و افکارهای سیاسی که در اصل حاکمیت نظام و ولایت اشتراک نظر دارند باید از این امانت پاسداری کنند، اظهار داشت؛ دشمنان جمهوری اسلامی از انواع ترفندها و حیله ها چه در حوزه های سخت و نرم بهره گرفتند تا بتوانند جلوی توسعه کشور را بگیرند.
حجت الاسلام والمسلمین کرامتی با بیان اینکه دشمن امروز مایوس تر از هر زمان دیگر و نظام نیز مقتدر تر از هر زمان دیگر مسیر خود را طی می کند.
وی افزود؛ حکومت اسلامی هم در ذهن مردم و هم در پهنه دین در حال گسترش یافتن است.
امام جمعه گلپایگان یاداور شد؛ در سراسر دنیا وجدان های بیدار پیام انقلاب اسلامی را شنیدند و ارزش الهی را مخابره می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین کرامتی با اشاره به اینکه امروز در قلب امریکا و اروپا کسانی در حرکت های اعتراضی خود اعلام می کنند که از انقلاب اسلامی الهام گرفتند، گفت: این حرکت ها با انگیزه عدالت اجتماعی رخ داده است.
وی با اشاره به اینکه دشمن تمام توان خود را بکار برد تا جمهوری اسلامی جشن ۴۰ سالگی خود را نبیند، اضافه کرد: خروج از برجام و گسترش تحریم ها و دعوت و حمایت از منافقان در حوزه کشورهای مورد حمایت استکبار همچون لهستان ورشو از جمله این اقدامات است

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱