• کدخبر: 61132
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۴۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه محترم خوانسار

انقلای فاطمی،زمینه ساز انقلاب خمینی

حجت الاسلام خواجه کریمی در جشن فجر چهلم انقلاب بسیج طلاب گلپایگان،نفاق سازمانی را در ایجاد چالش و تهدید برای انقلاب اسلامی مخرب و تهدیدزا خواند و بر لزوم مبارزه با آن تاکید کرد.

به گزارش دیار عالمان،در این مراسم که با حضور طلاب و وروحانیون،علما،اساتید حوزه علمیه،طلاب حوزه علمیه حضرت آیت الله گلپایگانی و تنی چند از مسئولین شهرستان برگزار شد.
،حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه محترم خوانسار سخنران ویژه مراسم بود.
وی در بیان نفاق ساختاری در زمان بعثت نبی مکرم اسلام و ارتباط ان با حوادث دوران نبوت و پس ازآن و ارتباط آن با حوادث دوران حضرت علی (ع) و حضرت زهرای مرضیه ایراد سخن نمود.
استاد حوزه و دانشگاه در ادامه انقلاب فاطمی را زمینه ساز انقلاب اسلامی خواند و گفت:حضرت امام خمینی(ره) در زمان حاضر زمینه ایجاد حکومت اسلامی را در دوران غیبت فراهم نمودند.وی نقش نفاق سازمانی را در ایجاد چالش و تهدید برای انقلاب اسلامی مخرب و تهدیدزا خواند و بر لزوم مبارزه با آن تاکید کرد.همچنین حجت الاسلام زهره وندی در ابتدای مراسم نقش حوزه های علمیه را در تداوم انقلاب و روشنگری اقشار مختلف جامعه حیاتی خواند و بر لزوم ایجاد جریان سازی موثر و سازنده در جامعه تاکید کرد.
در پایان حاضرین همزمان با سراسر کشور در جایگاه ورودی حوزه علمیه همنوا با تمام ایرانیان، ندای الله اکبر را در شب فجر چهلم انقلاب سردادند.

درج دیدگاه