• کدخبر: 61223
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
  • چاپ خبــر
استاد حوزه و دانشگاه بيان كرد

در جنگ ترکیبی دشمن باید همانند شهدا با توسل و مقاومت، ایستادگی کرد

حجت الاسلام والمسلمین بیاتی زاده ،دو گفتمان همت جهادی و مقاومت شهدا را رمز موفقیت در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن دانست.

به گزارش دیار عالمان،حجت الاسلام والمسلمین بیاتی زاده استاد حوزه و دانشگاه و مدرس حوزه خانواده در مراسم یادواره شهدای دانش‌آموزی که در چهلمین فجر انقلاب در مدرسه شرف شهرستان گلپایگان برگزار شد بیان داشت: دانش آموزان سرمایه های علمی و معنوی و آینده سازان این مملکت هستند.
وی با بیان اینکه حضرت زهرای مرضیه(س) الگوی همه زنان و مردان در همه عرصه هاست اظهار داشت : حضرت زهرای مرضیه (س) پس از غصب فدک، آرام ننشست ، با روشنگری مردم و گریه های خود و خطبه خوانی سعی در بیداری و آگاهی مردم داشت و در واقع گریه های حضرت زهرا جنبه سیاسی داشت تا حقانیت حضرت امیرالمومنین(ع) را ثابت کند.
حجت الاسلام والمسلمین بیاتی زاده ابراز داشت : در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم. در سال ۵۷ انقلاب یک نهال نو پا بود که کاشته شد و الان به یک درخت تنومند تبدیل شده است که این درخت تنومند ثمره خون هزاران شهید است و این درخت به راحتی توسط طوفان های مختلف نمی لرزد.دشمن تمام توانش را به کار گرفته که این درخت را از ریشه در آورد اما توان اینکه آن را تکان دهد ندارد .
وی خاطر نشان کرد: حدود ۲۲۰ هزار شهید در راه تثبیت این انقلاب تقدیم این شجره طیبه شده است تا امروز در چهلمین سال بالندگی آن، در امنیت و آسایش و آرامش جشن پیروزی را برگزار نماییم .
وی یاداور شد : حدود ۲۳ هزار نفر از ۲۲۰ هزار شهید، از استان اصفهان هستند که ۳۷۲ شهید از شهرستان گلپایگانند و از حدود ۵۶۰۰ شهید دانش آموز استان اصفهان ، شهرستان گلپایگان حدود ۸۰ شهید دانش آموز دارد .

درج دیدگاه