• کدخبر: 61369
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
  • چاپ خبــر
امام جمعه خوانسار در بزرگداشت یاران خرازی در گلپایگان

سیلی سختی به تروریستها خواهیم زد

حجت الاسلام خواجه کریمی، در مراسم بزرگداشت یاران خرازی در گلپایگان، نگرانی اصلی امام جامعه را نفاق سازمانی و جریانی دانست.

به گزارش دیار عالمان، امام جمعه خوانسار،حضرت حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی،در مراسم بزرگداشت شهدای پاسدار لشکر ۱۴ امام حسین در حادثه تروریستی زاهدان که در حسینیه امامزادگان سیدالسادت گلپایگان برگزار شد ضمن تبریک و تسلیت شهادت۲۷ نفر از یاران شهید بزرگوار حاج حسین خرازی در ابتدای دهه پنجم انقلاب اسلامی و محکوم کردن این حادثه کور تروریستی بیان کرد:امروز جامعه اسلامی از بیماری نفاق جریانی و سازمان یافته رنج می برد،امروز امام جامعه نگران جریان نفاق و آفت بزرگ آن برای مسلمین است.
استاد حوزه و دانشگاه ،وهابیت سلفی تکفیری را نفاق سازمان یافته در جامعه اسلامی خواند و گفت:جریان نفاق به اسم اسلام ،به محتوای اسلام ضربه می زنند.بنی امیه در صدر اسلام،اصلی ترین جریان نفاق بودند و امروز زنده کننده همان جریان پلید،وهابیت است.
حجت الاسلام خواجه کریمی،ضمن بیان این مطلب اساسی که امروز حمایت های مادی و معنوی این جریان برانداز،در عربستان و توسط آل سعود خائن صورت می گیرد اظهار کرد:مرکز اصلی تمرکز وهابیت، در شبله قاره هند و در پاکستان می باشد و از این لحاظ مرزهای جنوب شرق کشور مخصوصاً در استان سیستان و بلوچستان مورد تهدید رواج تفکراین فرقه ضاله است و این یک چالش بزرگ فرهنگی امنیتی است.
خطیب جمعه خوانسار،گسترش بیش از حد جمعیتی این فرقه و تأسیس مدرسه های مختلف علمیه در نقاط مرزی کشور و ترویج تفکر کور ترور و شیعه هراسی را از جمله خطرات تفکر وهابیت خواند.
وی در ادامه امنیت امروز را مدیون رشادت حافظان امنیت دانست و بیان کرد:پاسداران رشید اسلام در کسوتهای سپاهی،ارتشی ،نیروی انتظامی و بسیجی با بذل جان خود امنیت و آرامش را برایمان به ارمغان می آورند و ما مدیون خونها و رشادتهای این عزیزان هستیم.
وی در پایان ضمن درخواست علو درجات برای شهدا و طلب شفای عاجل برای جانبازان این حادثه از درگاه ایزد منان اظهار داشت:وهابیت و حامیان استکباری آنها از جمله آمریکا،اسرائیل و عربستان بدانند که اگر سختی و مشکلات ما را احاطه کند،جان و مال و هستی خود را برای حفظ اسلام فدا خواهیم کرد و هراسی به دلهای ما راه نخواهد یافت و سیلی سختی به تروریستها خواهیم زد.
لازم به ذکر است گروههای مختلف مردم،مسئولین مختلف ادارات،نیروهای نظامی و انتظامی،ائمه جمعه و جماعات،حوزه های علمیه در این مراسم حضور داشتند.همچنین اداره آموزش و پروش شهرستان با انتشار بیانیه ای ضمن تسلیت شهادت پاسداران اسلام به جامعه بزرگ ایران اسلامی،این حادثه تروریستی را محکوم کردند. همچنین ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان،ضمن انتشار اطلاعیه ای از حضور اقشار مختلف مردم در این مراسم باشکوه تقدیر کرد.

درج دیدگاه