• کدخبر: 61394
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۵۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲
  • چاپ خبــر
پيام شهيدان براي ما

خط امام را از یاد نبرید که تداوم بخش انقلاب است

گمان نکنید آنان که در راه خدا کشته شده اند مرده اند بلکه آنها زنده اند ونزد ایشان روزی می خورند.

به گزارش دیار عالمان،شهید والامقام ،محمدقربان عبیری،شهید پاسدار عملیات والفجر در سال ۱۳۶۴ است.وی متولد روستای زرنجان گلپایگان است.قسمتی از متن وصیت نامه شهید که امروز برای همه ما پیامی رهگشاست به شرح ذیل است:

السلام علیک یا ابا عبدالله اینک در این بیابان کربلا, ای خدای متعال می خواهم که گناهانم را ببخشی. خدایا تو خودت شاهد هستی که من از زن و فرزند و زندگی دست کشیدم و فقط گوش به فرمان نائب امام زمان(عج) بودم و پاسخ به لبیک امام عزیزم دادم.

آری ملت شریف ایران و مردم شهید پرور گلپایگان، این من و شما هستیم که فردا وارث خون شهیدان هستیم، سعی کنید کسانی که از گوشه و کنار نق می زنند و  منافقین را از صحنه روزگار بردارید که به خدا قسم اینها هستند که دل امام عزیز را درد می آورند.

وای نمی دانید که موقعی که پا در بیابان کربلا گذاشتم چه شور و حالی به من دست داد. اینجا خاکی غریبانه است که در هر متر مربع یک شهید داده ایم. وای بر کسانیکه حرمت خون شهیدان را نداشته باشند,

اینجانب پیامی بسیار مهم برای مردم گلپایگان و حومه دارم که همیشه امام عزیز را دعا کنید و نگذارید که امام تنها بماند

من موقعی که در مسجد زرنجان مشغول چای دادن بودم پیام امام به گوشم رسید و بلافاصله از روستای زرنجان بسوی بسیج گلپایگان روانه شدم و اسم نویسی کردم( برای حضور در جبهه) و برای دومین بار است که با کفار بعثی به نبرد پرداخته ام و اگر(شهید شدم) و جنازه مرا پیدا کردید و

به شهرمان آوردید در مرگ من گریه نکنید که(مبادا) دشمنان ما شاد شوند و از تو همسر باوفایم می خواهم که زینب وار فرزندانم را تربیت کنی و برای جامعه مفید باشند …

اینجانب که شوق و علاقه پیشرفت اسلام و حفظ و نگهداری از خون شهیدان, به اراداه و  به خواست خودم عازم جبهه حق علیه باطل شدم و احساس مقدس حراست از انقلاب اسلامی ،چنین اندیشه ای را در وجودم ایجاد کرد که حضور خود را در جبهه اعلام دارم در صورتیکه به افتخار شهادت نائل آمدم وصایایی دارم که انجام آن را از تمام افرادی که نوشته ام به رؤیت آنان برسد, انتظار دارم:

۱-مقدم بر هر چیز اسلام-قرآن- امام زمان علیه السلام وامام امت را فراموش نکنند و بدانند که ما برای اسلام قیام کردیم و تمام مقصد ما مکتب ما است.

۲-خط امام را از یاد نبرند که تداوم بخش انقلاب است. و دشمنان از آن هراس دارند و درصدد آلوده کردن آن هستند

۳-اهالی محترم روستای زرنجان(زادگاه) بکوشند در حفظ خون شهیدان و متحد و هماهنگ در راه خدا قدم بردارند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درج دیدگاه