• کدخبر: 61660
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۱۲ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
  • چاپ خبــر

استاندار در گلپایگان/ امروز تولید کننده ها با مشکلاتی همچون نقدینگی و تهیه مواد اولیه و فروش مواجه هستند

استاندار اصفهان گفت: امروز کسی که یک شغل ایجاد کند یک قهرمان واقعی است و کسی که کمک کند یک نفر بیکار شود یک خائن است.

به گزارش دیار عالمان؛ عباس رضایی، استاندار اصفهان در جلسه شورای سرمایه شهرستان گلپایگان که شب گذشته برگزار شد، با اشاره به لزوم حمایت از تولید کننده ها در این اوضاع اقتصادی عنوان کرد: امروز تولید کننده ها با مشکلاتی همچون نقدینگی و تهیه مواد اولیه و فروش مواجه هستند و ما هم باید در این شرایط تولید کنندگان را حمایت جدی کنیم.

وی با بیان اینکه اگر می خواهیم در این شرایط سخت خودمان را نجات دهیم و در برابر استکبار قد علم کنیم، راهی جز کمک به رونق اقتصادی نداریم، خاطرنشان کرد: شرایط سختی برای نظام و دولت و تولید کنندگان است.

رضایی در ادامه افزود:امروز کسی که یک شغل ایجاد کند یک قهرمان واقعی است و کسی که کمک کند یک نفر بیکار شود یک خائن است.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در تالاب شور گلپایگان آبی وجود ندارد، گفت: تالاب شور گلپایگان بهترین شرایط برای راه اندازی پنل های خورشیدی را دارد.

وی با بیان اینکه مردم از ما توقع دارند در جهت حل مشکلات قدمی برداریم و  ما در حد توانمان به تکلیفمان عمل خواهیم کرد، عنوان کرد: شرایط سخت امروز مستلزم ایستادگی و پایمردی مردم است.

رضایی همچنان افزود: مجوز های بی نامی در زمینه های مختلف آماده شده است که اگر کسی در خواستی داشت  به او داده شود.

در سفر به گلپایگان از دو کارخانه صنعتی و کارخانه پگاه سد کوچه ری بازدید کرد.

عدم حل مشکلات اسناد شهرک صنعتی بعد از ۱۵ سال/افزایش ده برابری نرخ آب صنعتی

فرماندار گلپایگان در این جلسه با اشاره به افزایش ده برابری  نرخ آب صنعتی و عدم تخصیص آب به بخش صنعت، نبود زمین صنعتی جهت تحویل به سرمایه دار را یکی از مشکلات صنعتی شهرستان برشمرد و گفت: عدم حل مشکل اسناد شهرک سایپا بعد از ۱۵ سال و مساله مطالبات مالی قطعه سازان از سایر مشکلات صنعتی شهرستان است.

یارمحمدیان افزود: اگر در سایپا پلوس ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شود از خروج ۱۵۰ میلیارد تومان ارز سالانه از کشور جلوگیری خواهد کرد.

نقش موثر دولت در تحقق عدالت اجتماعی/ نظارت بیشتر بر روی مجموعه هایی که مجوز می گیرند

امام جمعه گلپایگان با اشاره به نقش موثر دولت در تحقق عدالت اجتماعی  و استفاده همه از مزایایی که دولت قرار داده است، یاداور شد: نظارت بیشتری روی مجموعه هایی که مجوز می گیرند و از تسهیلات استفاده می کنند صورت گیرد تا گاها این سرمایه ها به جای اشتغال در جای دیگر هزینه نشود.

حجت الاسلام والمسلمین کرامتی با اشاره به طرح جامع توسعه صنعتی در شهرستان خاطرنشان کرد: نگاه همه جانبه گرایانه برای توسعه در شهرستان که توسعه را در همه ابعاد در نظر گرفته شود.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد   مهر »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱