• کدخبر: 61736
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۶ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
  • چاپ خبــر
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان

بعد از تثبیت رشته پرستاری به دنبال آوردن رشته های تکنسین اتاق عمل، بهداشت محیط و تغذیه هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: به دنبال آوردن رشته های تکنسین اتاق عمل، بهداشت محیط و تغذیه هستیم البته برای رشته تکنسین اتاق عمل نیازمند کمک خیرین هستیم چرا که باید برای ان تجهیزاتی را خریداری کرد.

به گزارش دیار عالمان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: به دنبال آوردن رشته های تکنسین اتاق عمل، بهداشت محیط و تغذیه هستیم البته برای رشته تکنسین اتاق عمل نیازمند کمک خیرین هستیم چرا که باید برای ان تجهیزاتی را خریداری کرد.

حمیدرضا خدایی امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در سال ۷۹ با رشته های کشاورزی و فنی مهندسی اغاز به کار کرد و در سال ۹۶ با همت خیرین و مسئولین وارد حوزه علوم پزشکی شد، در آن سال برای ورود رشته پرستاری به این واحد آموزشی، دانشگاه موقعیت مالی خوبی نداشت اما خیرین وارد میدان عمل شدند و کمک های شایانی را انجام دادند.

وی در خصوص رشته پرستاری این واحد آموزشی ادامه داد: با پول مردم گلپایگان این رشته را وارد دانشگاه کردیم و اگر آن را تبلیغ نکنیم و سرپا نگه نداریم به خیرین و مردم خیانت کرده ایم.همچنین در این زمینه نیازمند کمک مردم و خیرین هستیم. پذیرش دانشجو در رشته پرستاری این واحد آموزشی از طریق آزمون است و براساس آمار در هر ورودی ۳۰ نفره حدود ۵ نفر گلپایگانی هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گفت: به دنبال آوردن رشته های تکنسین اتاق عمل، بهداشت محیط و تغذیه هستیم البته برای رشته تکنسین اتاق عمل نیازمند کمک خیرین هستیم چرا که باید برای ان تجهیزاتی را خریداری کرد.

خدایی خاطر نشان کرد: از همان روزهای آغازین شیوع کرونا اقدام به آموزش آنلاین از طریق فضای مجازی کردیم در ابتدا در این نوع آموزش ۶۰ درصد دروس را پوشش دادیم و سپس کلیه دروس وارد فضای آموزش مجازی این دانشگاه شد.

وی تصریح کرد: قرار بود امتحانات به صورت حضوری برگزار شود اما دو روز قبل از شروع امتحانات ستاد ملی کرونا اعلام کرد که باید به صورت مجازی برگزار شود، با فرصت کمی که داشتیم توانستیم دانشجویان و اساتید را برای برگزاری امتحانات به صورت مجازی آماده کنیم و نهایتا به بهترین شکل ممکن امتحانات را به صورت آنلاین برگزار کردیم و بیش از ۹۰ درصد دانشجویان در آن حضور پیدا کردند.

خدایی اضافه کرد:از مجموع ۲۸ رشته این واحد دانشگاهی، در ۱۸ رشته بدون ازمون پذیرش دانشجو داریم. از بدو تاسیس این دانشگاه تاکنون بیش از ۳ هزار نفر فارغ التحصیل شدند . ۲۵ درصد درآمد این دانشگاه از طریق فعالیت های پژوهشی و دانش بنیان اساتید است.

خبرنگار/فاطمه عبدلی

درج دیدگاه